Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kintről is el tudom intézni a...

Kintről is el tudom intézni a vízumomat? (guatemala)

Figyelt kérdés
Magyarországon nincs Guatemalai nagykövetség ezért ki kellene mennem Bécsre, de egy ismerősöm mondta, hogy akár kint is meg lehet csináltatni a vízumot, nem igazán hiszek neki! Tényleg van ilyen megoldás, lehetőség?

2015. jan. 20. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen vízum kérdésed van, mindig hívatalos oldalról érdeklődj! Itt kapsz választ a kérdésedre:

[link]

2015. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Guatemalaba es a tobbi kozep amerikai orszagba sem kell vizum.
2015. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es, félreértetted, a kérdezó nem magyar vízumot akar intézni, azt amit akar az adott idegenország követségén külképviseletén kell kérnie. A magyar konzuli szolgálat csak magyar vízumban(illetve egyéb dolgokban, mint jogsegély) tud segíteni.


2-es nem minden esetben!


Kérdező, igen vannak országok, ahová a beutazás nem vízumköteles, sztem a 2-es is erre gondolt. Viszont tanuláshoz, munkához vízum kellhet. Ezt az adott ország külügyminisztériumánál(vagy bevándorlási hivatalánál) is el lehet intézni kint.


De Bécsbe kiutazni nem nagy was ist das, 3 óra vonattal, oda vissza, bécsi tömegközlekedéssel 39 euró összesen.

[link]

2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-es, 3-as vagyok, mea culpa, félreolvastam, igazad van jó a link, teljesen jó. :)
2015. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 90 napnál hosszabb ideig akarsz kinn tartózkodni, akkor szerintem érdemes elintézni még kiutazás előtt, nehogy bármi miatt előbb vissza kelljen jönnöd, mint, ahogy tervezted. Odakinn valószínűleg az adott ország nyelvén intézheted.
2015. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!