Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mi a véleményetek Rio de...

Mi a véleményetek Rio de Janeiro-ról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 17:12
 1/7 anonim válasza:
Egyszer elmennék oda, ha lenne sok pénzem utazgatni, de amúgy nem nagyon gondolok róla semmit. Miért?
2015. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ott. Az igazság az, hogy amíg nem jártam ott volt egy csodás elképzelésem a városról. Nem sokat tudtam róla, ha láttam is képet akkor többnyire a hatalmas Krisztus szobor és a karnevál került a szemem elé. Úgy mentem ki, hogy a világ legszebb városába megyek.

Nagy csalódás ért. Tény, hogy szép a szobor, bár csak azért híres mert hatalmas. Én nem a karnevál idejére mentem ki, de mondták a kint élő barátok, hogy nem is baj, mert nem minden csillogás ott sem. A barátok született brazilok, és a karnevált inkább egy kisebb városban ünneplik, de nem Rióban. (meséltek elég durva dolgokat)

A város maga nem nagy szám. Hatalmas épületek, pár látnivaló és akármerre mész, legyen az belváros-külváros mindenütt belebotlasz komoly nyomornegyedekbe. Én ledöbbentem, hogy a keleti zónában sétálva (4 zónára van osztva Rió) ami bevásárlóközpont, turisztikai látványosságok helye csak 3 utcányi választja el a nyomornegyedtől. Sétálsz az egyik utcán, nézve a kirakatokat, majd befordulsz 3-4 utcányit, és koszos, szegény bodék sorakoznak, sok koszos, fura emberekkel.

Viszont Ipanema strand az valami csodálatos.

Egy biztos. Aki Rióba megy, az kicsit csalódni fog még akkor is ha csodás dolgokat lát.

2015. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Az előző zanzásítva leírta turista szemszögből.


Sok, zsebelés és a rablás. Könnyű drogokhoz jutni, és könnyű így csapdájába esni egy csalónak is, aki csak a pénzed veszi el jobb esetben, ezért no ott füvez. Szálódákba szebbnél szebb lányokat lehet hívni, de nem csak nemi betegséget kaphatsz el tülök. Lopni nem lopnak ezek a lányok, mert egy panaszra kikerülnek a "könyvből", és van, hogy egy egész családot látnak el abból a pénzből.


Hét évet éltem kint, a nyomornegyedek és luxos közt ingázva, ott felszedett portugál nyelvtudással, meg angollal ami szálódában még csak csak, meg az Európában tanult gazdagok közt jó, egy táskányi cuccal.

Na ők tudják mi szex és a szerelem, és a sok gazdag fehér, de ők sem rasszisták. Végtelen(ített) a "vadkapitalizmus", nekünk fel sem fogható szinten.

Vicces, hogy tíz éve még Londonban azt sem tudták van az emberek, hogy van Budapest, ott meg aki kijárt öt osztályt legalább, sorolja a környező országokat is.

Nem kép mutatás, de katolikusok, bár máshogy mint itt Európában bárhol, de a szexben, bármire könnyen találsz partnert, csak hát kész csoda, hogy teljes negatív tesztem volt amikor visszajöttem nemi betegségek terén és fertőzőbetegségek terén is. Amúgy jó fejek, és barátságosak. Ha nem beszéled némileg a nyelvüket (mind a két értelemben).


Folyton be voltam szíva és figyeltem a rendszeres tisztálkodásra, és hígéira. Kamaszkori lázadás volt, de nem tervezet eredetileg, hogy ott ragadok. Szerették a habitusom, és én is őket.


Buenos Airesbe menj inkább turistaként szerintem!


Ez olyan mint a London Eye, és a londoni legmagasabban lévő kávézó egy toronyház legfelső szintjén. Ahol ha egy órával naplemente előtt mész, simán ablakhoz ülhetsz, és pluszban végig nézheted ahogy lemegy a nap, fejenként egy kávé és mondjuk egy süti mellet is. És ugyanúgy látod a várost, és folyton fentről.

2015. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért, neki mi a véleménye rólam?
2015. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
41%
Rio de Janeiro egy szép hely egymáshoz közel van két szentély (ha nem tudnád az Isten szobor meg a Maracana stadion) csak az a baj hogy sok a homokos.
2015. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem baj az aktív macsó biszex vagyok, és tény sok a meleg.
2015. máj. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Röviden?!:

jóó

2015. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!