Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Las Vegasban milyen látnivalók...

Las Vegasban milyen látnivalók vannak amiket érdemes megnézni a kaszinókon kívül? 2 hónap múlva megyünk szüleimmel 16. születésnapom alkalmából. Azt mondták válasszak szállodát és helyeket amiket meg szeretnék nézni. Tippeket kérnék.

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

16 évesen a kaszinókba nem fognak beengedni.

Grand-Canyon, Hoover gát, színházi/énekes előadások.

Van még vidámpark, aquapark, de semmi olyan ami ne lenne Európában is.

2016. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Las Vegas kb. a legrosszabb hely, ahova vihetnek egy 16 eves gyereket. Kb. csak arra fogsz emlekezni, hogy ezt se csinalhattad, meg azt sem. Ha mar ekkora koltsegvetesben gondolkodunk, akkor ennel vannak sokkal jobb helyek is.
2016. aug. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Vegasban két dolgot csinálhatsz, dobálhatod a pénzt az automatákba (te ezt nem fogod), és zabálhatsz amolyan amerikai módra.

A nyaralások legalja az a hely. Helyette mondjuk elmehetnétek tényleg a környék nemzeti parkjait megnézni: nekem a Yosemitee park és a Halál völgyejött be leginkább, de sokak imádják a Grand Canyont.

Aztán tényleg ott a gát, elmehetnétek Los Angelesbe, San Franciscoba, megnézhetnétek a kettő közti fantasztikusan szép útszakaszt.


De ha rám hallgatsz, megharapod a szüleid fülét, és nem is engeded el addig, míg meg nem ígérik, nem visznek Vegaszba.

2016. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Természetesen irigy is vagyok...:)...

Las Vegasban ha nem több hétre mész akkor a szállásnak a Caesars LINK: [link]

látnivalónak pedig : [link]

Még mindig irigy vagyok...:)))

2016. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval kaszinókba nem mehetek be. :( (Gondolhattam volna...)

Igazából azért szeretem volna Vegast mert vittem volna egy pár haveromat is és gondoltam el lehetne ott lenni.

De így akkor átgondolom.

Egyébként szüleim nagy arcok, azt mondták tőlük oda megyek ahova akarok és azt csinálok amit akarok amíg vágyázok magamra :D

2016. aug. 6. 09:59
 6/9 A kérdező kommentje:

Nah beszéltem velük és azt mondták, hogy akkor most elmegyünk Los Angelesbe és majd ha betöltöttem a 18-at akkor Las Vegasba.

Los Angelesbe tudtok programokat vagy olyan helyet ahol megtarhatom a születésnapom kb 10-20 ember társaságában?

2016. aug. 6. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
21 evesen leszel nagykoru Amerikaban, ezt majd vedd figyelembe:) egyebkent boldog szukinapot! :)
2016. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Most épp a helyet keresem ahol majd megszállhatunk 2 hétre. Eddig egyet talátam ami szüleimnek is megfelel:

[link]

2016. aug. 6. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha megis eljutnal Las Vegas-ba, menjetek ki a sivatagba ejszaka es assatok egy godrot, mint a kaszino cimu filmben.

16 evesen San Francisco -ban bulizni a meki-t ajanlom. Elmehettek valamelyi filmgyari turara ott a kornyeken, megnezheted az alcatraz-t!

2016. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!