Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 1 hónap múlva megyek cseretábo...

1 hónap múlva megyek cseretáborba, mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Családoknál leszünk szállásolva,majd ők is jönnek hozzánk.

Szerintetek mit vigyek? Ruhák,kiegészítők stb..

Köszi a válaszokat:D

14/L


2011. ápr. 3. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
És kb. miből mennyit érdemes vinni:)
2011. ápr. 3. 12:26
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnék fölösleges dolgokat csomagolni.
2011. ápr. 3. 12:33
 3/9 anonim válasza:
Pontosan hova mész? Hol leszel cseregyerek?
2011. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bankkártyát. Legalább kettőt.
2011. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
elsősorban magadat ;)
2011. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

miből mennyit, xD

először is tudni kéne , hogy mennyi időre -.-

2011. ápr. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hétre megyek.
2011. ápr. 16. 19:13
 8/9 anonim válasza:

zokni: 7+ 2db ha vízbe lépnél vagy valami

fehérnemű: 7 melltartó , 7 bugyi + 2 tartalék(ha megvan)

gatya: 3 gatya bőven elég , + 2 rövid , ha jó idő lesz

póló : 7db+ 2 ha leöntenéd magad vagy bármi

pulcsi: nemtudom milyen idő lesz, 2-3 elég szerintem


kiegészítők:

hajpánt

fülbevaló

szemüveg

nyaklánc

karkötő

öv

(nem kell mind, pl ha nem szereted a nyakláncokat akkor ne vigyél.. de én a helyedben ezeket vinném: hajpánt , szemcsi , és egy öv amit mindig is használok ..) bár nekem a fülemben mindig van fülbevaló, és van egy alap nyakláncom ami mindig rajtam van...


ha sminkeled magad , akkor megfogod a kis neszesszeres tatyódat, és ami belefér és használnád rakjad, hisz a neszesszeres táska alapból már elfoglalja a helyet , szóval pakolhatod fullosra , mert én sosem tudom, előre milyen sminket akarok, éppen amilyen kedvem van.. :)


erre az egy hétre ha csak egy parfümöt viszel nem halsz bele.. szóval ha sok van neked, vegyél le egyet a polcról bőven elég, egy ízadásgátló..


cipő , hát én cipő b*zi vagyok, egyszer énis mentem ilyen cserediákos izéra, 11 napos volt, és én 8 cipőt vittem xD

de szerintem vigyél :

sportcipőt ,(ha esne vagy valami)

ha van tornacipőd akkor egy olyat is ha jobb idő lenne

és egy szandált vagy egy babacipőt..

3db cipő még nem olyan sok ^^


mit hagytam ki?

vigyél egy táskát, ha mentek valahova tudj belerakni dolgokat.. smink, kaja,víz (mert mi kirándultunk is azaz 11 napból 6 szállodákban töltöttünk és 5 öt családoknál, és mikor nem kirándulni mentünk hanem az ottani csajokkal bevásárló központba akkor tök jó volt kicsípni magunkat, szóval én úgy is pakoltam, hogy pár kényelmes piszkolható ruha, mert az erdőbe azért nem veszem fel a magassarkúmat az egyik legfeszülősebb farmerommal :D

szóval fele kirándulós legyen (ha mentek kirándulni, ) és a fele meg csini ( de voltam olyan táborban is amin mind a 7 napot végig kirándultul )szóval ha ilyen lesz akkor csak kényelmes ruhákat vigyél, de attól vihetsz sminket, de akkor csak lazán sminkeld ki magad, szemüveget is. , és még balerina cipőt is , hisz lehet, hogy múzeumokba is fogtok menni, és oda tökéletes ;) )


ha kihagytam valamit, akkor kérdezz , és válaszolok :)

remélem segítettem ;)

2011. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. ápr. 17. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!