Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Elehet jutni A Bahama szigetek...

Dkov06 kérdése:

Elehet jutni A Bahama szigetekre repülővel úgy hogy nincs átszállás?

Figyelt kérdés
Szeretnék eljutni a Bahama szigetekre de sajnos ha repülővel megyek 2x át kell szállni. van e olyan járat ami csak oda megy? vagy hogy a legjobb elmenni A Bahama szigetekre régi vágyam eljutni csak zavar ez az átszállás. előre is köszönöm az információkat.

2016. okt. 30. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nem errol a foldbolygorol jottel. De a te vilagodban nagyon szep es kedvesen emberseges kozgazdasagi es uzleti modellek ervenyesulhetnek, amelyekben nyilvan nem ismerik a profit es koltseg fogalmat.
2016. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22 évesen nem képes keresővel megtervezni egy repülőutat... De szerencsére pénze az van utazásra.
2016. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Épp az előbb mondtam, hogy Londonból megy közvetlen járat Nassauba. Tehát egy Budapest - London - Nassau útvonalon simán el tudsz menni. Ez jelenleg olyan 300e Ft körüli jegyárat jelent az egy átszállásért cserébe.
2016. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Aki olvasta Robert Kiyosaki könyvét az tudná hogy ha valamit nagyon akar az ember akkor el tudja érni. a másik dolok én nem származok más bolygorol. csak úgy gondolkozok ahogy a gazdagok.uti tervezésel nem lenne gond ha tudnám hogy lehet eljutni a bahama szigetekre. amúgy ha lenne 2 milió dollárom már vettem volna egy szigetet.
2016. nov. 2. 10:45
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha meg ezek utan sem tudod, akkor usd csak be a gpsbe. Harmadik capanal jobbra.
2016. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mytravel ***** válasza:
Ha nincs gond utitervezéssel akkor miért nem keresel rá hogy "flight Budapest Nassau" és kb 2500 opciód lesz? Ebk. BUD-LHR-NAS lenne a legésszerübb ahogy ezt elöbb egy kommentelö irta:) Vagyis Ferihegy-Heathrow-Lynden Pindling :)))) jó utat!
2016. nov. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Orbán Viktor képes egy ilyen lépésre. Barátkozik az EU-n kívülről is, jól is teszi a báttya.
2023. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!