Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hová és mikor menjünk nyaralni?

Hová és mikor menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

A Karib szigeteket néztem ki. Az érdekelne, hogy azon a térségen belül hová és mikor érdemes menni?

3 és fél éves kislányunkkal mennénk jövőre, tehát ezért érdekel, hogy mikor érdemes menni, hogy tényleg jó időnk legyen. Továbbá érdekelne, hogy hol (Jamaika, Bahamák, Cancun, stb...) vannak olyan programok, amikre a gyereket is vinni tudjuk? Pl.: delfinekkel úszás, olyan kirándulás, ahol van látnivaló, lehet vásárolni, de mégsem egész napos túra, vagy kisebb hajóút, stb...

Illetve fontos, hogy szép tiszta tengerpartja legyen:)



2013. jún. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezeken a helyeken mindig jó idő van, de olyan időszakot kellene kifognotok, ami nem a legmelegebb, főleg a kislány miatt. Mindenhol van érdekesség, amire egy kicsit is el lehet vinni, bár a delfines úszásra valószínűleg a kislányt nem fogják engedni. Tiszta tengerpartot is találtok mindenhol.
2013. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ido kb egesz evben 30 fok korul mozok a karib tersegben. Amivel melle tudtok loni, az a hurrikan szezon, ami kb marcius-aprilistol oktoberig tart. Ettol sem kell annyira megijedni, mert ez nem azt jelenti, hogy vegig vihar van. En szeptemberben voltam del floridaban es pont egy hurrikan utan erkeztem. Nem volt para, de ha maskor jon a vihar akkor torlik a gepeket es lehet el sem jutok oda.


Cancun gyonyoruszep, csak neten lattam kepeked, es valami brutal szep tengerpartja van csili vili luxushotelekkel.

2013. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát ide: [link]
2013. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem csodás:D
2013. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Válasszatok hajóutat, mi is így mentünk az 5 éves lányunkkal. A hajó mindennap kiköt valahol, ott lehet fürdeni, kirándulni. Ha gondoljátok a kislányt a hajón lehet addigra hagyni. Nagyon jó animációs programok vannak.
2013. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!