Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Az Amerikai Konzulatus ki...

Kittike72 kérdése:

Az Amerikai Konzulatus ki adhat nekem egy egyiranyu beutazasi engedelyt Amerikaba?

Figyelt kérdés
Ferjhez mentem Amerikaban de mielott megkaptam volna a zoldkartyat haza jottem Magyarorszagra mert anyukam rakos beteg lett. Sajnos nem kertem eltavozast az emigraciotol. Szerintetek hogy tudnek visszamenni? A konzulatuson adhatnak nekem egy egyiranyu beutazasi engedelyt vissza Amerikaba? Ket honapja vagyok M. O-on.

#kitiltás #menés #beutazasi engedely Amerikaba
2017. okt. 14. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem lehetne idekuldetni a zoldkartyat? Es azzal visszamenni? Bar en a helyedben felhivnam a nagykovetseget (nem a konzulatust, az ket kulon dolog), es ok tudnak tanacsot adni a legbiztosabban.
2017. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megvan már a zöldkártyád? Mert ha igen, a férjed küldje utánad. Ha viszont a bevándorlási folyamat közben mentél haza, külön engedély nélkül, akkor az ügyedet már Magyarországon kell megvárnod, és majd csak zöldkártyával a kezedben térhetsz vissza az USA-ba. Bevándorlási ügyekben nem a nagykövetség az illetékes.
2017. okt. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%

Del-Amerika a kategoria.

Del-Amerikaban levo orszagokat nem erdekli a zoldkatyad meglete vagy nem lete.

Amennyiben az USA-ban mentel ferjhez, az Eszak-Amerika.

A ferjed - ha fogad egy bevandorlasi ugyvedet - TALAN ki tud huzni a kakibol, de nem biztos, mert meg ideiglenes zoldkartyaval sem hagyhatod el az USA-t ket honapra a ferjed nelkul, nemhogy elotte. Ha az elso interjun mar voltatok, akkor nagyobb az esely a hiba kijavitasara, de mindenkeppen aldozni kell egy bevandorlasi ugyvedre. Itt, es nem Magyarorszagon.

Ha viszont nem igazi a hazassagod, csak "uzleti" hazassag, akkor nincs szerencsed, buktal mindent. Ha a kovetkezo 6 honapban anyukaddal maradsz, akkor is.

2017. okt. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"meg ideiglenes zoldkartyaval sem hagyhatod el az USA-t ket honapra a ferjed nelkul" - ekkora bődületes marhasàgot honnan szedsz? Az USA nem Szaud-Aràbia hogy csak fèrjjel lehet mozogni. Az ideiglenes zöldkàrtya is teljes jogú, annyi csak vele a megkötès hogy nem lehet 2 èvig elvàlni. Utazàsi korlàtozàs addig van, amìg a bevàndorlàs folyamatban van. De akkor is utazhat az ember, de nem a fèrje engedèlye kell hozzà, hanem a bevándorlàsi hivatalè.
2017. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, meg nem kaptam meg a zoldkartyat, folyamatban volt az ugyem amikor kileptem az USA-bol. Ugy tudom ezzel hogy kileptem az allamokbol lezarult a teljes ugyem, mintha soha nem kertuk volna. Ha vissza mehetnek akkor ujra be adnank a kerelmet egy uj zoldkartyara. Az elso interjun tul voltunk.
2017. okt. 15. 13:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Javaslom a kérdésedet tedd fel a facebook "Amerikai bevándorlás" csoportban, ott kaphatsz normális választ. Amúgy én úgy tudom az ügyed nem szakadt meg, viszont vissza addig nem mehetsz amíg meg nem kapod a zöldkártyát.
2017. okt. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!