Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kínaí turista vízum igényléséh...

Kínaí turista vízum igényléséhez milyen feltételek vannak (anyagi fedezet elsősorban)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A minap szerettem volna turista vízumot igényelni Kínába. A kitöltött vízumigénylő lapon "unemployed", azaz a munkanélküli státuszt jelöltem, azaz, hogy itthon nincs munkám. Azt mondtak a konzulátuson, hogy ez esetben be kell mutatnom egy bankszámla kivonatot, melyen rendelkezésre áll kint tartozkodasom idejére napi 100 USD anyagi fedezet. Az lenne a kérdésem, hogy ez csak abban az esetben kell, ha munkanélküli vagyok, vagy mindenképpen kell, akkor is, ha itthon van munkám? És, ha beírom, hogy van munkám itthon, az esetben kell valamiféle igazolás arról, hogy ténylegesen dolgozom valahol, vagy utána néznek valahogy?



2016. szept. 1. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valamit be kellett volna irnod, senkit nem erdekel es senki nem nez utanna. En ilyen esetben mindig az utolso munkahelyemet irom be, a kinai vizumnal is azt irtam be mikozben munkanelkuli voltam.
2016. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Irtam privátban!
2016. szept. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!