Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Volt valaki Dominikán? Republi...

Volt valaki Dominikán? Republica Dominicana . Milyen volt az út? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Idén nászútra Dominikára szeretnénk menni, találtam is relativ olcsó járatot Németországból. Az út 10 óra 20 perc repülővel csak kicsit félünk a hosszú óceáni repüléstől. Mennyire veszélyes ez a hosszú út? Vannak tulburenciák? Nagy az esélye a lezuhanásnak? Volt múr valaki ott? Milyen volt az út? Tapasztalatok?

2018. júl. 4. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mi mentünk de egy turbulenciába lezuhantunk, most itt várjuk a mentőcsapatot éppen 15 éve. Lassan lemegy a mobilnetem is :/
2018. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném ha Dominika biztonsága érdekelne, de az utazás? Szerinted ha nagy lenne az esélye a lezuhanásnak, akkor naponta több 100 000 ember felszállna a gépekre? Turbulencia szinte mindig van, de csak nagyon ritkán olyan erős, hogy az veszélyes legyen (veszély alatt értem, hogy pl. kinyílik a csomagtartató és kiesnek a csomagok.) Az út hosszú, kényelmetelen, de semmi egyéb.
2018. júl. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Engem őszinte aggodalommal tölt el az, hogy nem hogy kiforrott értékrended nincsen, de még a legalapvetőbb utazási kérdésekkel sem vagy tisztában. De te házasságot készülsz kötni, biztosan tudod. Azt is, hogy abba a bizonyos Dominikába mégy. Ahogyan te mondod, Republica Dominicanaba.

Az út 10 óra 20 perc lesz, meg mindenféle légtömegeken haladtok majd át.

Hát mit mondjak, elég szánalmas világ- és jövőkép.

2018. júl. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszolóknak! Főképp az érdekel, hogy milyen volt az út, voltak e nagy tulburenciák az óceán felett? Mit lehet kezdeni a 10 óra 20 perces út alatt? Mivel foglalhatom le magam, hogy ne hülyeségekre gondoljak egész úton?
2018. júl. 4. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel foglalhatom le magam, hogy ne hülyeségekre gondoljak egész úton?"

Pl. a barátoddal beszélgetsz, aki addigra már a férjed lesz? Hiszen friss házasok lesztek... :-)

Ezenkívül szoktak az emberek olvasni, zenét hallgatni, sőt, vannak olyan repülőgépek, ahol filmet is lehet nézni.

2018. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom beszéltel nemetul vsgy sngolul, ugyhogy a kis monitoron szépen filmeztek. En többször voltam, február marcius a legjobb honapok, de sokszor olcsobb egy AI utazas mindennel együtt minths kulon veszed a jegyet meg foglalod a hotelt. Mi egy 5 csillagos riu hotelban voltunk 16 ejszakat all inclusive ellatasban 1300 euro/főért iden marciusban. keress a holidaycheck. de oldalon
2018. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!