Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kolumbia, Peru?

Kolumbia, Peru?

Figyelt kérdés
Kolumbia, Peru, és Uruguay-ba mennénk nyaralni. Sokat olvastam róla, de a legtöbb személyes élmény információk is több évesek. Volt valaki ezekben az országokban nyaralni? Ha igen, tud egy kis infót adni?
2019. jan. 14. 21:14
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
7%
Utikritika.hu
2019. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam sokat olvastam róla. Elsőként az útikritika. hu oldalon. Egyéb válasz valakitől?
2019. jan. 14. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Peruban voltam ket eve, fantasztikus hely es abszolut biztonsagos.
2019. jan. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Peru egy remek hely! Kicsit olyan, mint Spanyolország, csak nagyobbak a hegyek, furább a helyiek feje, és párásabb az idő.
2019. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
53%
Peru csodálatos, de egyáltalán nem annyira biztonságos. Punoban elrabolták az egyik utitársunk útlevelét. Hatan- heten körbevették a nyílt utcán, 50 méterre a rendőrtől. Kinyitották a hátizsákját, a kis rekeszből, amit találtak, kivettek és villámgyorsan eltűntek. A pénz, bankkártya maradt, azt ez alatt az 5 másodperc alatt nem találták meg. Én kb. 2 méterre voltam, tehát az egészet láttam, nem csak úgy hallottam az esetről. De ettől még érdemes elmenni Peruba.
2019. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat? És Kolumbia? Uruguay? Ott volt valaki?
2019. jan. 20. 16:49
 7/7 KürtiA válasza:
38%
Én voltam Urugay-ban, de szerintem Peru sokkal érdekesebb és szebb! Én mindig utazási irodával megyek, ha bizonytalan vagy ők segítenek melyik utazás való neked. A perui utazást pl. az 1000 út utazási irodával szerveztem és ez volt az eddigi legjobb nyaralásom! :)
2020. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!