Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék menni autóval...

Szeretnék menni autóval (kíváncsiságból) a kőröshegyi felüljárón. Útdíjas? Hogyan tudnám megoldani, és mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Csak egy út lenne (északkeletről délnyugat irányba (jobb kéz felől a Balaton)
2019. júl. 29. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont egy palyamatrica ara. 3500 ft korul. 10 napig annyiszor mehetsz ahanyszor akarsz.
2019. júl. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Autópálya matricával használhatod.

A kilátást eléggé zavarják a magas szalagkorlátok, de azért látni valamit... Alulról megnézni látványosabb.

Egyszer nagyon szeles időben mentem arra. A völgyhíd előtt van egy bevágás, ott szélcsend volt, aztán hirtelen kiértünk a szelek tépázta völgyhídra. Az előttem menő autót elkapta a szél, egy idősebb nő vezette, kitépte a kezéből a kormányt, ide-oda csapódott a szalagkorlátok között. Figyelni kell.

2019. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Minek?
2019. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 - minek élsz?
2019. júl. 29. 14:35
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! (kivéve 3)

Egyszer szeretnék végigmenni csak. Gondoltam én is, hogy a szalagkorlát zavaró lesz, de majd élvezem, amit lehet (nem a barátnőmre gondolok, aki már csak szabadidőpartner státusra küzdötte le magát...ő fog mellettem ülni...remélem, nem támad övön alul éppen a panorámában gyönyörködtömben. (az autó az övé...)

2019. júl. 29. 14:39
 6/13 A kérdező kommentje:
És hogyan kell venni (vagy hogyan lehet venni) a jegyet rá? Előre kell/lehet, vagy van beléptető kapu, s ha van, mi ott a teendő, hogyan lehet megoldani a fizetést?
2019. júl. 30. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barmelyik benzinkuton. Ne mondd mar, hogy nem mentel meg autopalyan...
2019. júl. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Asziszi vidámparkba készül... Beléptető kapu, meg jegy, meg lufik...
2019. júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7-nek. Olyan helyen nem mentem, ahol fizetni kell, vagyis még egyáltalán 0 tapasztalatom van ilyenben. Nincs is kocsim vagy 10 éve. Vezetni igaz sokat vezettem (a sok az relatív).
2019. júl. 30. 08:31
 10/13 A kérdező kommentje:
folyt : utasként sem ültem olyan szituban. Busszal igen, de nagyon hátul ültem.
2019. júl. 30. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!