Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mar nyert...

Van itt olyan aki mar nyert valamilyen utazast, tv musorokkal, vagy barmi mas nyeremeny akcioval? . Kamunak tartom az ilyen felhivasokat, ezert kivancsisagbol kerdezem, h kinek milyen tapasztalata van.

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régen volt, de valamikor a meglepetés rejtvényújsággal nyertem több alkalommal.

Egyszer nyertem egy esküvői Barbi babát hozzá való ruhákkal, és szekrénnyel. Majd nyertem egyszer egy Fagor mosógépet. Nyertem 2 hét Egyiptomi hajókörutat. El is mentünk a párommal akkor. De az utazás nem volt teljesen ingyen. Ingyen volt a hajón a szállásunk,a repülőjegy is (csak a vízumot kellett fizetni. A mi pénzükbe került a különböző belépőjegyek ára, és az étkezés is. De még így is jobban jártunk hogy nyertünk.

De már évek óta nem nyerek semmit, igaz évek óta nem küldök be semmit amivel nyerhetnék.

2012. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az USA-ban voltam nyereményúttal.
2012. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
komoly???....el sem hiszem, h az USA-ba sikerult nyeremenyuttal eljutni...szerencses lehetsz;)
2012. nov. 19. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!