Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valahol leütöm a sátram és...

Ha valahol leütöm a sátram és ott alszom, azért megbüntetnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:51
 1/8 anonim válasza:

Ez attól függ:D

Ha elkapnak...

2010. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mi van ? megbüntetnek ?
2010. júl. 12. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg.Területfoglalási engedély kell mindenhová.Mi sátrat vertünk Velencén egy éjszakai horgászathoz,már akkor büntetéssel fenyegettek.
2010. júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ezt ellenőrzi valaki? jajajajajajjjj.... :D
2010. júl. 12. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak megbüntetnek, rosszabbik lehetőség, hogy ki is rabolhatnak, akár meg is ölhetnek. Nem veszélytelen vállalkozás.
2010. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
erre az utolsóra nem is gondoltam..... húha köszönöm!
2010. júl. 13. 07:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kicsi az esély, ha nem szem előtt vered le meg attól is függ, hogy mennyire lakott területen akarod. Elvileg majdnem minden országban tiltott, de mi végigvadkempingeztük Európát és egyszer sem kaptak el :)
2010. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkapnak biztos megbuntetnek, de en is vadkempingeztem mar parszor, es meg soha nem tortent semmi baj-se rendoseggel, se rablokkal, gyilkosokkal nem talalkoztam.
2010. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!