Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nem állt meg a céges busz, a...

Nem állt meg a céges busz, a megállóban, ilyenért kirúghatnak? 22/l

Figyelt kérdés
3.napja dolgozom egy gyárba, és nem állt meg a céges busz. Kirúghatnak ilyenért? :(
2019. aug. 15. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a buszsofőr, igen.
2019. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mi a kérdés? Ha elkéstél, kirúghatnak.
2019. aug. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De le volt beszélve hogy ott leszek, céges busszal tudom csak megoldani a bejárást, én ott álltam, de a buszsofőr nem állt meg!
2019. aug. 15. 07:36
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Integettél, hogy te rá vársz? Amiko nem állt meg, azonnal hívtad a céget, hogy mj történt?
2019. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
52%

Olvasd el a szerződést. Rögtön értesíteni kell őket h nem fogsz tudni dolgozni, h talaljanak helyetted mast.

Egyszer velem is elofordult, hogy nem tudtam el menni mert kimaradt a jarat. Igy 5 ezret fizetnem kellett amiert nem mentem. Benne van a szerzodesben.

2019. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy nem állt meg a busz. Szóljál mindenképp, hogy tudják, hogy miért nem mentél be. Első két nap nem volt gond? Akkor is ugyanez a sofőr volt?
2019. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Irtam rögtön SMS-t, meg fel is hivtam őket, azt mondta, nem gond, majd következő héten egy nappal többet megyek akkor.

...:/

2019. aug. 15. 10:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig más buszsöfőrt láttam a 3 nap alatt.
2019. aug. 15. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!