Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » S. O. S! 14 Órás busz út!...

S. O. S! 14 Órás busz út! Ötletek?

Figyelt kérdés
Hétfőn vár rám egy 14 órás busz út, és nem tudom mit csináljak addig. Nem vagyok hányós, szóval azzal nincs gond, meg hozzá vagyok szokva a nagy távolságokhoz, csak unatkozni fogok, szóval kellene pár tanács, hogy mit csináljak. (Olyat nem kérek, hogy zenehallgatás, evés, alvás, beszélgetés másokkal, azok meglesznek.) Esetleg unaloműző telefonos applikációk? (Játék, stb..?) Előre is köszi! (2019. 04. 06.)

2019. ápr. 6. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, be fogsz aludni! Vegyél be egy fél altatót, és pihenj.
2019. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
olvass
2019. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hosszabb utakon filmezni szoktam telefonon. Megnézel pár filmet, alszol egyet, hallgatsz egy kis zenét, olvasgatsz, szusszansz egyet és már ott is vagy.

14 óra teljesen kibírható ezzel a pár dologgal, sőt én el tudom húzni ezt a pár elfoglaltságot 30 órás kocsiutakra is amikor úgy adódik a helyzet.

2019. ápr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2019. ápr. 7. 02:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Idegesítsd az előtted ülőt. Nyomkodd a térdeddel a háttámláját, forgasd is meg jól a térded. Vedd le a cipőd, és tedd fel a lábad a két előtted levő ülés közé. Fújd hangosan az orrod, zörögj zacskóval. Csámcsogj. Kajálás közbe telefonálj teli szájjal dumálva, nézz filmet, közben röhögj hangosan és csapj egy nagyot a háttámlájára. Röhögés közben fingj egy nagyot és csinálj úgy mintha véletlen eleresztetted volna. Figyeld az előtted ülőt, hogy fog az agya szétdurranni.
2019. ápr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 óra semmi, az egy hosszabb regény meg egy kis alvás.
2019. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz filmet, tölts le egy csomó játékot a telefonodra, nézd a tájat, aludj, beszélgess a szomszédoddal, horgolj, horkolj, rejtsél fejtvényt, csetelj, kártyázz, fordítsd le az út menti feliratokat, tippeld meg a következő elhaladó autó típusát, saccolj hány szerb rendszámú kocsi előz meg, figyeld a térképen hol jártok, milyen látnivalók vannak a környéken, tájékozódj az úti célodról, aztán ha egyik sem szórakoztat, akkor vegyél repülőjegyet a hazaútra.
2019. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
És mi van ha elkap a hasmenés a buszon? És nincs rajt wéce? Ezt tartsd észben! Majd a buszon ülve gondolj erre XD
2019. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néz sima filmeket vagy ilyen önfejlesztési videókat tölts le, nekem ezek be váltak.
2019. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!