Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Dubaiba belehet vinni alkoholt?

Dubaiba belehet vinni alkoholt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy két litert simán be lehet vinni több oldalon. Nem illegális ott? Ha a bőrondbe vinnék pl egy üveg whiskyt,azt engednék? Lehet ebből probléma,vagy esetleg csak elveszik? Vagy inkább reptéren a duty freeban kéne? köszi

2019. aug. 16. 21:30
 1/2 anonim válasza:
100%

Nem illegális. Azt nem tudom, hogy be lehet-e vinni, attól függ, hogy a repülőre mennyi folyadékot engednek, de vannak alkoholboltok, szóval szerintem egyszerűbb ott megvenni, és nem átvinni a fél világon keresztül.

(Értelemszerűen ha ajándékba viszel pl pálinkát, azt érdemesebb itt megvenni, mert ott nem biztos hogy van, de whisky az van ott is)

2019. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alkohol folyékony, tehát a repülőgép szabályai érvényesek. Egyébként az ottani reptéren többfélét kapsz mint Európában. És sokszor jobbat, olcsóbban. Semmiféle korlát nincs, a kereskedelmi mennyiségen kívül (de azt bőrönddel nem tudod átlépni, csak géppel).
2019. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!