Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor érdemes a...

Szerintetek mikor érdemes a Flixbus busztársaságnál a legjobb áron megvenni a buszjegyeket?

Figyelt kérdés

Első utamhoz november 12-én este kellene indulnom Budapestről Lipcsébe (mindegy melyik megálló), hogy reggelre oda érjek. Illetve 14-én este 8-11 körül jönnék vissza Pestre.

Oda útra egyenlőre csak 3 utat mutat (abból csak a késő esti lenne jó a szállás miatt, viszont iszonyat sok a menetidő és elég durva a jegyár, akkor már inkább repülő...). Visszaútra is csak 4-et ajánl fel korrekt áron és van késői indulás is (igaz átszállásos). Csak azt nem értem hogyha pl októberben foglalnék szintén ugyanezekre a napokra, akkor miért ad ki sokkal több járatot egy napra olcsón?


A másik utamhoz november 16-án este kellene indulnom Pestről Varsóba (2 fő, mindegy melyik megálló), hogy reggelre oda érjünk. Illetve 19-én este jönnénk vissza Pestre.

Elég furának tartom, hogy már most novemberre azt írja, hogy már csak 1-2 hely van... A másik, hogy októberre ugyanezekre a napokra szintén sokkal sokkal több járat indul.


Nem tudom, nem lehet, hogy fogják a járatokat bővíteni? Nyárra sokkal kedvezőbbek is voltak az árak, gondoltam novemberre olcsóbbak lesznek... Én eddig 2x utaztam és mindkét alkalommal 1 hónappal utazás előtt vettem csak meg a jegyeket és mindegyikre kb 1-2 óránkénként járt a busz nem horror áron. (Budapest-Berlin augusztusban, illetve Budapest-Szczecin szeptemberben).


Nagyon remélem tud valaki tanácsolni valamit.



2019. aug. 18. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Hát én előbb rágnám le a lábamat mintsem buszozzak Lipcsébe, de te tudod, a te lábad és a te utad az.

Ha én mennék akkor vennék egy repülőjegyet Berlinbe mondjuk 3000 Ftért és onnan 2 óra alatt lemennék Lipcsébe. A flixbusszal. Ja, de te azt már ismered.

Varsóba meg szintén jár repcsi olcsón. Oda se kell lerágnod a másik lábadat.

2019. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem kuponjaim vannak oda elég nagy értékben igy nem mennék repülővel.
2019. aug. 20. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Én eddig azt gondoltam, az ember racionális lény. Elhasználja a kuponját mondjuk MArosvásárhelyre. De hogy azér menjen sok ezer kilómétert busszal, mert nincs jobb ötlete, ezt még nem hallottam.
2019. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!