Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországban legszebb...

Horvátországban legszebb strandok ahol jártatok? Hová érdemes elmenni? (legkozelebbi helyek magyarorszagtol)

Figyelt kérdés
Szeretnélek megkérni hogy ha jártatok már horvátországban, írjátok le tapasztalataitokat, hol van a legszebb strand, látnivalók, éjszakai élet

#strand #part #nyaralás #homok #horvát #horvátország kirándulás
2019. júl. 28. 02:28
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
0%
A kereső szavak között látom ott a homok!Az olyan partot viszont tovabbra sem a horvatoknál kell keresni!
2019. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább a kis városokat célzom meg. Vodice-ban a Sky hotel melletti strand szerintem nagyon jól meg van csinálva. A fullos hotel 9. emeletjére pedig fel lehet menni akkor is ha nem ott szálltál meg. Ott egy nagy terasz van, nem fedett, van bár és egy bazi nagy medence. A kilátásért megérj felmenni, és szerintem kutya nem veszi észre ha a wc melletti öltözőben átöltözöl és megmártózol. Teljesen ingyen :) ez ott van rögtön a strand mellett.

Ha érdekelnek még a kisvárosok, akkor Tribunj-ban van egy kis sziget, ami éjszakánként nagyon hangulatos. Népi viseletben zenélgetnek, vannak bárok, kajáldák végik körbe a kis szigeten. A sziget közepén meg nagyon kicsi romos utcák vannak, amik szintén nagyon hangulatosak. Tribunj-ban van a sziget mellett egy olyan hely is, ahol ki van világítva kék leddel a tengervíz, és ott lehet éjszakai fürdőzni is.

2019. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ninben elég jó homokos strand van és nincs is messze. Nemrég voltunk ott.
2019. júl. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Makarska
2019. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lopar, Rab sziget.

En csak ket napja vagyok itt de mar nagyon imadom. Van legalabb 5-10 homokos strand is. Lehet biciklit berelni aztan azzal korbejarni a teruletet vannak hajoutak, kulonbozo fesztivalok, nehol a parton aerobik reggel, nagyon boseges az etterem valasztek es gyonyoru persze a taj is...foleg az ide vezeto ut, mivel ugye ezen a teruleten a hegyek es a tenger ugymond egy teruleten van.

2019. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!