Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Bőrönd vagy utazótáska?

Bőrönd vagy utazótáska?

Figyelt kérdés
sziasztok. Idén vettek fel egyetemre,és kolis leszek. Bőröndöt vagy utazótáskát választanátok a helyemben? 19/F

2019. aug. 23. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Minőségi bőröndöt, amit lehet húzni.
2019. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Bőröndöt, mert lehet húzni. Táskát rossz cipelni.
2019. aug. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%
Mindenképp bőrönd.
2019. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Bőrönd! Nekem is az volt mikkor koleszos voltam.
2019. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Nagyrészt ételeseket és ruhákat fogsz benne vinni amire az utazó táska is tökéletes. a börönd azért hasznosabb mert azt tudod húzni nem kell folyton emelgetni.

Az is kérdés milyen messze laksz mennyi utat kell megtenned pl ha közvetlen vonattal vagy busszal mész és utánna nem sokat gyalogolsz elég az utazótáska. De ha pl át kell szállnod buszra vonatra vagy utánna villamossal mész vagy bármi akkor mindenképp bőrönd.


Ha utazótáskát veszel figyelj hogy kényelmes és strapabíró legyen a pántja.


Ha bőröndöt veszel főleg a kerekekre figyelj.

2019. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Attól függ. Én mindkettőt próbáltam, de nekem személy szerint nem jelent ez akkora különbséget. Ha olyan útvonalon jársz majd, ahol lehet húzni a bőröndöt, akkor az egy jó dolog. Én olyan helyen tanulok, ahol elég sok a domb, nem túl jók a járdák, minden tele van lépcsőkkel (kolis, egyetem, az utcán is vannak), tehát ezt a húzós funkcióját annyira nem tudom kihasználni. Az utazótáska amúgy nem volt rossz, mert könnyebb kézben felemelte cipelni mint a bőröndöt (elvégre erre van kitalálva), de rosszabb bele pakolni. A bőröndbe sokkal könnyebb pakolni, több mindent bele tudsz tuszkolni, szebben a helyén maradnak a dolgok, kevésbé gyűrődnek a ruhák stb., emiatt praktikusabb. Viszont én sokat buszoztam is az állomásról/állomásra és ott pl. jól jött, hogy a táska rugalmasabb, mert pl. be tudtam dugni az ülés alá, mert egyébként borzalmas nagy cuccokkal utazni, rálépnek, rugdosták, nem férsz el tőle. Úgyhogy szerintem mindkettőnek van előnye, hátránya.
2019. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!