Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Írországba szeretnék utazni...

Írországba szeretnék utazni feltehetőleg repülőgéppel. Szükségem van útlevélre?

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
EU-n belül nem kell.
2019. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell útlevél, nem csak utazáshoz, még munkavállaláshoz sem. Én is csak akkor csináltattam meg a sajátom, amikor már 3 éve itt éltem.
2019. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nem szégyelled ezt igy 2019-ben megkérdezni?!?!
2019. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Ha jól tudom, ez a weboldal azért létezik, hogy szabadon lehessen kérdezni, olyan dolgokról, amiket vagy nem tudunk, vagy nem vagyunk biztosak. Én személy szerint az utóbbi körhöz tartozok.

Sajnálom azokat az embereket, akik téged körül vesznek.

Ha nem a kérdésre szeretnél válaszolni, hanem ítélkezni, rossz helyen jársz.

2019. aug. 26. 16:20
 5/9 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm!
2019. aug. 26. 16:21
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Brasco, ez az oldal ún. kérdések feltevésére szolgál. Minden ember más témákban tapasztaltabb, éppenséggel ez a kérdés neked vagy nekem evidencia, màsnak meg nem az. Ezèrt bátorkodott itt megkérdezni.


Ráadásul kūrvára nem válaszoltál a kérdésére, csak fröcsógtél..bocs, de ilyen arcokra nincs szüksègünk ezen az oldalon!

2019. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
0%

Még suerencse hogy bedobtátok ezt a szokásos "ez az oldal azért van,hogy kérdezzünk" dumát ,igy legalabb nincs hiányérzetem........csak kérdezni sem muszáj ám ha maximum fél perc guglizás segitsegevel,hivatalos megbizható naprakész oldalról(konzuli szolgálat) megkapod a kérdésre a választ!Illetve ha már ötszázezren megkérdezték előtted szinte szóról szóra ugyanazt!

De hogy helyre álljon mindenkinek a lelki békéje akkor tessék,itt a válasz:csupán csak 15 éve nem kell útlevél írországba!

2019. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D. Brasco ***** válasza:
0%
Ezek után nem is tudom hogy sirni vagy nevetni kéne azon,hogy ez a kérdés,hogy eu-n belül kell-e utlevél még mindig napi szintem felmerül az oldalon!
2019. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj, hogy megkérdezte, de ezzel együtt szerintem is elég gáz ezt nem tudni.
2019. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!