Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rómában a Colosseumba hol...

Rómában a Colosseumba hol tudnék elővételben jegyet venni?

Figyelt kérdés
Az összes oldalon, ahol próbáltam, októberi időpontra azt írja ki, hogy nem elérhető, de nem hiszem, hogy már minden jegyet eladtak volna akkorra, valószínűleg az oldalak nem működnek megfelelően. Tudtok valami megbízható oldalt ahol tudnék jegyet venni?
2019. szept. 18. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig de, fullra van. Nézegesd sűrűn, mert szoktak felszabadulni. Helyben is lehet, csak iszonyú sor szokott lenni
2019. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan belülről is, mint kívülről.
2019. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Még nem hallottál az overtourism-ról? A vízcsapból is ez folyik... Mióta feltalálták a netes jegyvásárlást, jobb helyekre hónapokkal előre kell jegyet venni. De utaztam olyannal, aki majdnem 2 évvel az indulás előtt vette meg a jegyét egy elég speciális hajóútra, hogy biztos legyen a helye... Egyébként egy agybaj, semmi spontaneitás, ha valami közbejön, buktad az egészet...
2019. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy indulás előtt 6 héttel lehet megvenni. Bár már biztos vissza is értél Rómából. :)
2019. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen jól tudod. Júniusban foglaltunk repülőjegyet, akkor meg akartuk venni a colosseum belépőt is, de nem lehetett. Ezért próbálkoztam újra már szeptemberben, amikor lehetett, és októberben utaztunk.
2019. nov. 28. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Hihetetlen. Mi most jöttünk haza Rómából és úgy a Colosseumba, mint a Vatikáni múzeumokba, stb. bármikor tudtunk jegyet venni. Gyakorlatilag a szállodában megvettem és indulhattunk. Nem is találtam olyan időpontot, ami tele lett volna

és ami a vicces, hogy mindenhol úgy tűnt, nagyon sokan vagyunk. Milyen lehetett ez a boldog békeidőkben? Azt hiszem jól jártunk..

2021. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!