Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha hajóról lépek az országba...

Ha hajóról lépek az országba két egymást követő nap, az hány belépésnek számít, ha a hajó nem megy közben sehova?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Thaiföldre vízum nélkül évi két alkalommal lehet belépni. Úgy terveztük az utat, hogy elmegyünk Bangkokba, majd onnan tovább Singapore-ba, ahonnan egy hajóútra megyünk, amely megáll Phuketen két napra. Namármost a Bankgoki programunk egy belépés, amely után kilépünk, majd 4 nap múlva ismét visszalépünk Thaiföldre. A hajó a kikötőben áll és éjszaka visszamegyünk rá, majd másnap ismét kimennénk, de ez már a harmadik belépés lenne. Viszont az nem egyértelmű, hogy a hajó ilyen esetben minek számít, mert amikor a múltkor voltunk egy hasonló úton, akkor minden esetben ellenőrizték az útlevelet a hajóra való le és felszálláskor is. A harminc napba benne lennénk, de nem tudom, hogy mi kilépünk-e ilyenkor. A hajó Thai felségterületen van, de mégiscsak egy olasz hajó, panamai bejegyzéssel. Ebből aztán én már nem tudom kibogozni, hogy most mi minek számít. Szóval aki ért hozzá, meg tudná mondani, hogy mi lesz velünk a második napi kilépéskor?
2019. szept. 25. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz.
2019. szept. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!