Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hajóbaleset: miért vannak...

Hajóbaleset: miért vannak ennyire befosva az emberek hogy sorra mondják le a hajóutakat?

Figyelt kérdés

1. alapból mennyi az esélye, hogy mégegyszer megismétlődik ilyesmi?

2. valószínűleg ezek után jóval szigorúbban fogják a sétahajózást szabályozni (ahogy anno a buszbaleset után is voltak az iskolai utkara vonatkozó korlátozó intézkedések)

3. akkor eleve el se induljon az ember nyaralni, mert autóval, busszal, vonattal, repülővel is tud balesetet szenvedni...



2019. jún. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
1, lényegtelen hányszor 2, eleve laza a biztonsàgi előírás a kutya sem ellenőrzi kívülről . Ezért ekkora csónakba javaslatom szerint csak felfújt mentőmellényel lehetne belépni minden halandônak .Római partnál láttam spéci luxus sport versenycsónakot kikötni akihez csődültek 10esével a kirandulók . A tulaj hirtelen kitalálta 500 Ft per fő megy velük száguldva le és fel is egy hídnyi tåvot . 5ösével vitte mindet semmi mellény sem öv ....
2019. jún. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én nem mondtam le. Most is megyünk egy hajóútra nemsokára.
2019. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%

A 3. sorral teljesen egyetértek! Egyébként én is hülyeségnek tartom ezt, mert azért a Dunán nem sűrűn van ilyen baleset.


Bár én már unom ezt az egész témát... oké, tényleg szomorú eset, de ilyen/ehhez hasonló balesetek napi szinten vannak. És sokszor sajnos sokkal több a halottak száma.

2019. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván van itt egy erős információhiány is, hiszen érthető eljárásjogi okokból mèg csak nagyon kevesek tudhatják a baleset valós okait és ok is inkább csak nagy vonalakban, míg azt már elég plasztikusan bemutatta a derék média, hogy mennyire szar egy süllyedő hajón belefulladni a vízbe.
2019. jún. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!