Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Trópusi erdőben allatvilag...

Trópusi erdőben allatvilag nézegetése lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) nagy vágyam egyszer egy olyan kirándulásra menni, ahol egzotikus állatokat nézhetek meg a lakóhelyükön.

Gondolom hogy nagyon sok pénzbe kerül, esetleg valakinek volt már hasonló? Egyébként létezik ilyen? Gondolom kötelező oltasok kellenek.

Van valakinek ilyen vágya meg rajtam kívül?

Tudnátok segíteni h lehet ezt megvalósítani? :)


Előre is köszönöm.


2019. okt. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Persze, amíg nem jön a 'Tigris! Tigris! éjszakánk

Erdejében sárga láng,/

Mely örök kéz szabta rád/

Rettentő szimetriád?'

2019. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Indiában és az Amazonasnál is. Azért azt ne gondold, hogy kiülsz a domboldalra és ott sétálgatnak a különleges állatok... Általában valami safarira kell befizetni valamelyik nemzeti parkban, vagy vadlesekhez, etetőkhöz menni. A sűrű dzsungelben csak így láthatsz állatokat ha szerencséd van és elég időt is eltöltesz ott.

Most Afrikába készülök, ott is egy szafarira fizetünk be.

Az árak változóak, repülőjeggyel együtt normális körülmények között nem nyomorogva két hét millió felett van, bárhova mész. Talán Afrika kijön kevesebből.

2019. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#3 Hát akkor én eddig mindig nyomorogtam, Indiában egy hónap nem volt fél millió repjeggyel meg mindennel együtt és csomót mászkáltunk Keralatól Tamil Naduig a dzsungelben. Costa Rica amúgy szerintem ilyesmire a csúcs, azt is tök olcsón meg lehet úszni, a karib térségbe csomó nagyon olcsó jegy van Londonból meg Brüsszelből.
2019. okt. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először nézz ki célterületet. Amazónia, Costa Rica nagyon dús növényzetű és tele van színpompás madarakkal, hüllőkkel, Afrikában a nagyvadak jellemzők szavannás tájakon - itt is van ugyan dzsungel, ahol gorillákat is lehet nézni, de kockázatosabb részeken és rendkívül drágán. Zsiráf, elefánt, oroszlán itt lesz.

Afrika amúgy nagyon nem olcsó, a helyieknek lehet ugyan kedvező az árszabás, külföldieknek pofátlanul magas díjakkal kell számolni sok helyen (napi több száz dolláros szafarik, 50 dollár egy kép a Viktória-vízesésnél stb...), India sokkal olcsóbb, csak más a fauna.

2019. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért akik írják, hogy ilyen meg olyan olcsón voltak, írják meg, hogy mikor. Brutális tempóban emelkednek az utazások árai, az elmúlt néhány évben simán megduplázódtak.
2019. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Indiában például tavaly. Rendes szervezett útra sosem megyek, helyben mindig lehet keríteni valami önjelölt idegenvezetőt egy szakadt dzsippel meg motorcsónakkal, az irodás ár ötödéért.
2019. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!