Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Trópusi erdőben allatvilag nézegetése lehetséges?

Sziasztok:) nagy vágyam egyszer egy olyan kirándulásra menni, ahol egzotikus állatokat nézhetek meg a lakóhelyükön.

Gondolom hogy nagyon sok pénzbe kerül, esetleg valakinek volt már hasonló? Egyébként létezik ilyen? Gondolom kötelező oltasok kellenek.

Van valakinek ilyen vágya meg rajtam kívül?

Tudnátok segíteni h lehet ezt megvalósítani? :)

Előre is köszönöm.

okt. 12. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok

Persze, amíg nem jön a 'Tigris! Tigris! éjszakánk

Erdejében sárga láng,/

Mely örök kéz szabta rád/

Rettentő szimetriád?'

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont okt. 12. 20:27 Privát üzenet

Én voltam Indiában és az Amazonasnál is. Azért azt ne gondold, hogy kiülsz a domboldalra és ott sétálgatnak a különleges állatok... Általában valami safarira kell befizetni valamelyik nemzeti parkban, vagy vadlesekhez, etetőkhöz menni. A sűrű dzsungelben csak így láthatsz állatokat ha szerencséd van és elég időt is eltöltesz ott.

Most Afrikába készülök, ott is egy szafarira fizetünk be.

Az árak változóak, repülőjeggyel együtt normális körülmények között nem nyomorogva két hét millió felett van, bárhova mész. Talán Afrika kijön kevesebből.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont okt. 12. 20:40 Privát üzenet
#3 Hát akkor én eddig mindig nyomorogtam, Indiában egy hónap nem volt fél millió repjeggyel meg mindennel együtt és csomót mászkáltunk Keralatól Tamil Naduig a dzsungelben. Costa Rica amúgy szerintem ilyesmire a csúcs, azt is tök olcsón meg lehet úszni, a karib térségbe csomó nagyon olcsó jegy van Londonból meg Brüsszelből.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont okt. 13. 09:02 Privát üzenet

Először nézz ki célterületet. Amazónia, Costa Rica nagyon dús növényzetű és tele van színpompás madarakkal, hüllőkkel, Afrikában a nagyvadak jellemzők szavannás tájakon - itt is van ugyan dzsungel, ahol gorillákat is lehet nézni, de kockázatosabb részeken és rendkívül drágán. Zsiráf, elefánt, oroszlán itt lesz.

Afrika amúgy nagyon nem olcsó, a helyieknek lehet ugyan kedvező az árszabás, külföldieknek pofátlanul magas díjakkal kell számolni sok helyen (napi több száz dolláros szafarik, 50 dollár egy kép a Viktória-vízesésnél stb...), India sokkal olcsóbb, csak más a fauna.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont okt. 13. 12:53 Privát üzenet
Azért akik írják, hogy ilyen meg olyan olcsón voltak, írják meg, hogy mikor. Brutális tempóban emelkednek az utazások árai, az elmúlt néhány évben simán megduplázódtak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont okt. 13. 21:04 Privát üzenet
Indiában például tavaly. Rendes szervezett útra sosem megyek, helyben mindig lehet keríteni valami önjelölt idegenvezetőt egy szakadt dzsippel meg motorcsónakkal, az irodás ár ötödéért.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont okt. 13. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az lehetséges, hogy német márkával fizettek Spanyolországban?
Nem múltam el 18 éves és el szeretnék utazni Egyiptomba 15568952 ez lehetséges?
Szép kártyával külföldi utazás lehetséges valahogyan?
Saját tulajdonban lévő személygépkocsimat hogyan tudnám, lehetséges Észak-Amerikába utaztani?
Tengeribetegség luxus hajóutakon is lehetséges?
Szerbiába ideiglenes igazolvánnyal lehetséges a beutazás pár nap erejéig?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!