Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valaki a BREXIT környékén...

Ha valaki a BREXIT környékén Angliában tartózkodik milyen extra teendői vannak?

Figyelt kérdés
Pontosabban aki 31.-én jön haza.
2019. okt. 17. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Egy barátnőm november elején jön onnan vissza majd nyaralásból, csak annyival készül majd, hogy személyi helyett az útlevelét viszi.
2019. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig még bőven elég lesz személyi is egy jó darabig.


Eddig amúgy az volt csak a baj a személyi igazolvány használatával, hogy sok okoska nem tudja a UK-ben sem, hogy azt nem elfogadhatják, hanem el kell fogadniuk, ezért mindössze a vitatkozások elkerülése érdekében volt eddig is jobb az útlevél.


De a belépésre a személyi is elég lesz 2020 december 31-ig bármilyen Brexit esetén.

2019. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írta. Én az útlevelet ajánlanám de csak azért mert egyszerűbb. Kn 1 hónapja utaztam a személyisek+kisgyerekeseket (ugyanott jön át a személyis meg az akinek 12 év alatti a gyereke) lassabban engedték, mi útlevéllel át jöttünk úgy hogy nem volt szezon 2 perc alatt, szezonba kell állni egy kicsit de még mindig gyorsabb folyamat az útlevél kapun átjönni
2019. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én múltkor személyi igazolvány használatával sokkal gyorsabban jutottam át mert azt ugyan konkrétan ember csekkolta, csakhogy útlevelet e-kapus sorban kb 50x annyian álltak.


Az útlevelet azért ajánlom mert munkakeresés esetén a 16 éves kora óta dolgozó az egyetlen szar munkahelyén már managerré vált kisfönők majd azt pampogja, hogy ők csak útlevelet fogadhatnak el, mert neki egy másik kisfönők ezt mondta, de arra nem hajlandó, hogy utánanézzen, hogy netán nincs igaza.


Egy valamit tanulj meg: egy angol manager SOHA nem ismeri el, hogy tévedett. Még akkor sem ha az orra elé dugod a bizonyítékot, ami az ő tévhitét cáfolja.

2019. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, október 31-én nem nagyon lesz Brexit
2019. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A brexitet a végtelenségig halasztani fogják.

A személyi jövő év végéig garantáltan elég, felesleges útlevéllel készülni. Annyiban jobb, hogy gyorsabb a be és kicsekkolás. De elég a személyi.

Semmi extrával nem kell készülni.


Ha valaki pont a valós brexit idején utazna, akkor szerintem tüntetésekre kéne számítania. Időben el kéne indulni a reptérre. Más teendő nem lenne.

2019. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!