Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van animátor munka Hawaiion?...

Vanitas kérdése:

Van animátor munka Hawaiion? Ha igen mi a cég neve? Amire rákereshetek?

Figyelt kérdés
Animátorra gondoltam, aki szórakoztatja az embereket fitness órákkal és tánccal esetleg fel is lép este showkban.

2019. okt. 17. 23:07
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
63%
Biztosan van animátor munka....de ez számodra abszolut nem releváns,ha még csak rákeresni sem tudsz....
2019. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
24%
Pff :D :D :D
2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon rossz az angolom is es a magyar tudasom is, hogy nem ertem a kerdest. Ezt talaltam

[link]

2019. okt. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3, erre gondolt a kérdező:

[link]

Ezeket is animátori munkának nevezik.

2019. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha Hawaiira akarsz költözni, akkor feltételezem megvan az amerikai állampolgárságod/zöld kártyád és a nyelvet is anyanyelvi szinten beszéled. Innentől kezdve 3 perc alatt megtalálsz mindent a Google segítségével.
2019. okt. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem szándékozom Hawaiira költözni, csak egy kérdés volt... Tudtommal ezeket pár hónapig is lehet végezni én ezt nem hinném hogy odaköltözésnek nevezik..


Egyébként dolgoztam már animátorként aként az animátorként amit az egyik kedves válaszoló belinkelt, hogy hotel programszervező, külföldön ezt tudják... Mit jelent... Majdnem mindenki még az utolsó boltos öregasszony is... De nem baj, ha nem tudod csak attol meg nem bihtos hogy a masik a hülye... Voltam animátor Olaszországban és Görögországban is ezenkívül dolgoztam Spanyolországban is szóval (és ezt másoknak is írom) nem lehetetlen külföldön dolgozni sehol... Ezekkel a papirokkal meg... Meg lehet őket szerezni és egy kérdés ezen az oldalon még nem azt jelenti, hogy oda akarok költözni ez pusztán egy érdeklődés lett volna olyan emberektől akik esetleg már csinálták és tudom miről beszélek... Nem pedig azt vártam el hogy itt leellenőrizgessék a tudásom... És egyébként beszélek angolul... Különben sehol sem tudtam volna dolgozni ezek közül a helyek közül.. Számomra kissé szomorú, hogy úgy válaszolnak hülyeségeket az emberek, hogy félreértelmezik a kérdést, de ahelyett, hogy újraolvasnák csak beszólnak. Úgy tudom ez az oldal az egymás segítésére van.

2019. okt. 18. 12:51
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

"Tudtommal ezeket pár hónapig is lehet végezni"

És ezt az orbitális baromságot honnan vetted? Turista vízummal nem dolgozhatsz egy percet sem legálisan, munkavízumot pedig ilyen munkakörre soha az életben nem fogsz kapni, pláne nem ott. Ennyi ésszel inkább a lakásodból se lépj ki.

2019. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia! EU országokban tudsz találni csak olyan animátori munkákat, ahol felvesznek pár hónapra. Mivel a pár hónaphoz is kellene munkavállalói vízum, ilyet nem adnak erre.

Nagyon max. Campleadersnek vagy egyéb táboroztató cégnek vannak nyárra resortos munkái is, itt talán van animátori munka, de ha esetleg fel is vennének, szinte kizárt hogy Hawaii államba (válogatni nem nagyon lehet).

2019. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jaj dehogynem lehet kapni... Hogy lehet már valaki ennyire pesszimista... Gondolom te tényleg nem léptél ki a lakásból, ha mindent ilyen lehetetlennek látsz...
2019. okt. 18. 22:13
 10/15 D. Brasco ***** válasza:
72%

Már csak azt nem ertem,ha te ennyire képben vagy,és meg vagy győzödve arrol hogy az usában,csak úgy azonnal hozzádvágják a munkavállalói vizumot ilyen himihumi animátor melóval kapcsolatban,akkor minek jöttél ode kérdezni.........

Es itt most nem pesszimizmusról van szó,hanem arról hogy teljesen kotta vagy,es halvány lila segédrendezői fogalmad sincs a nagy világról meg annak a dolgairól!

2019. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!