Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha valaki volt már animátor...

Ha valaki volt már animátor állásinterjún, leírná, hogyan zajlott? Milyen kérdések (esetleg szituációs gyakorlatok) voltak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
en dolgoztam ilyen cegeknel, de mindig ismeros nyomott be es nem kellett allasinterjura menni.
2013. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ismerős, de én se voltam még állás interjún. Ha tudsz angolul, célszerű felvenni a kapcsolatot a kinti céggel, és így lehet, hogy a fizud is jobb lesz, ha nem veszi le róla a hasznát még plusz egy közvetítő:))
2013. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vanitas válasza:

Én voltam.

Általában egy PowerPoint vetítéssel kezdik arról mi pontosan az animátor feladata mit jelent.

Aztán elmondják ez náluk hogy van.

Kérdezhetsz.

Aztán rövid táncbetanulás vagy bemutathatsz egy órát.

Ezután elbeszélgetés idegennyelven, hogy mit végeztél, milyen nyelveket tudsz stb.

Ennyi kb.

2019. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!