Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliai munkavállalást hogy...

Angliai munkavállalást hogy tudok helyben (ott angliában) vagy magyarországon az internetről elintézni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy ne közvetítőn keresztül történjen a dolog, de ha valaki leírná a tapasztalatait erről is, az is sokat segítene.


Elsősorban a helyi, vagy előre egyeztetett(netes) munkavállalás érdekelne.


2010. júl. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdésedet..Angliában munkavállalási engedélyről beszélsz?? mert ha igen akkor elárulom,hogy itt kint nem kell munkavállalási engedély.Én itt dolgozom,élek,és tapasztalatból beszélek.

De ha nem ez a kérdés akkor félre értettem..

Ha viszont az a kérdés,hogy itt kint hogy tudsz interneten keresztül munkát találni akkor a válasz,úgy mint otthon..Vannak angol internetes oldalak ahol több munkát is feltesznek.Ha látsz olyat ami téged érdekel akkor a megadott email címre elküldöd a CV-det. Majd várod,hogy felhívjanak telefonon vagy írjanak neked.(csak angol telefonszámot hívnak fel,magyar telefonszámmal nem érsz semmit)

De megcsinálhatod azt is,hogy fogod a CV-ket,és szépen végig végig sétálsz az angol munkaügyi irodákba,és beadod avval,hogy munkát keresel..Majd várod,hogy hívjanak...Minél jobban tudsz angolul annál nagyobb esélyed van..

2010. júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarorszagrol szerintem nehez kozvetito nelkul. Helyben is annyian keresnek munkat, inkabb azokat veszik fel. Persze ha van vmi kulonleges kepesseged es tuti nyert ugyed van, akkor probalkozz. Kereshetsz konkret cegeket is, es nekik kuldesz oneletrajzot, motivacios levelet, es leirod, mennyire erdekel az a vallalat, mennyire szeretnel ott dolgzni, tiszteled a munkajukat, stb. szerintem igy van a legtobb eselyed, mert a meghirdetett allasajanlatokra rengetegen jelentkeznek...
2010. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Magyarországról interneten jelentkezni angliai munkákra.... nem sok sikert jósolok. Csak gondold át: te vagy a munkáltató, állást hirdetsz, külföldről jelentkezik vki, kapsz másik száz jelentkezést helyileg. Melyik CV-ket részesítenéd előnyben, melyik jelentkezőt hívnád fel először? Persze hogy a helyieket!


Több esélyed van ha már kint vagy és mint ahogyan az előzőek is említették - szilárd nyelvtudással indulj neki. Hatalmas a verseny a munkaerőpiacon így a válság után.


Közvetítőt miért nem fontolod meg? Vannak megbízható, nemzetközi cégek akik magyarországon és angliában is jelen vannak irodákkal egyaránt.


Nézz szét a HUNUK angliai közösségi oldalon is. Sok hasznos tanácsot és álláshirdetést találsz. [link]

2010. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!