Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Európában melyik a legszebb...

Európában melyik a legszebb Állatkert, ezenkívül Magyarországon kívül milyen állatkertekben voltatok eddig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A schönbrunni már több díjat is nyert.
2011. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Èn a willhelma-ban voltam Stuttgartba és gyönyörü. òriási, és rengeteg állat van. van nakik pillangó házuk és babaszobájuk is.
2011. okt. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A pesti már műemlékként is megállja a helyét. A bécsi is szép, de nemrég voltunk a prágaiban és valami óriási, és van vagy 10zsiráfjuk, egy hatalmas helyen, és felülről lehet őket látni, nagy élmény volt.
2011. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én a Berliniben és a Singapoore-iban is voltam, az utóbbi lenyűgöző élmény volt!
2011. okt. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Singapoore gondolom nagyobb, mint a budapesti ?
2011. okt. 23. 21:26
 6/12 anonim válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy európai viszonylatban melyik a legszebb, de Magyarország legszebb állatkertje a nyíregyházi.
2011. okt. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Berlini nekem :)
2011. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A berlini és a schönbrunni (bécsi) állatkert.
2012. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
és ezek szebbek, mint a Budapesti? miben jobbak?
2012. jún. 10. 21:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Én Nyíregyházán voltam, ami a legjobban tetszett, amellett meg csak Budapesten meg Jászberényben meg Veszprémben. De a nyíregyházi volt a legkülönlegesebb a rengeteg ritka állattal meg mindennel. A Veszprémi is nagyon király, hangulatos meg minden. A jászberényi aranyos, csak kicsi, de amikor kicsi voltam sokszor rájött a szüleimre, hogy menjünk már el oda, és akkor el is mentünk, mert olcsó volt, mégis élménydús. A pestiről meg annyit, hogy szerintem nem valami nagy cucc, túl sok benne a beton. Nem életszerű, olyan mű az egész.

Ja meg még a Balatonnál voltam az Afrika múzeumban, de az csak egy nagyon mini állatkert, inkább tényleg múzeum.

2012. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!