Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Keleti pu - Liszt Ferenc...

Keleti pu - Liszt Ferenc repülőtér taxival?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fenti útvonalra kb mennyibe kerül majd a taxi? (Nagyságrendileg)
2019. okt. 21. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Googel a barűátod, elég értelmesen le vannak írva a tarifák.

Szorozni pedig valószínűleg tudsz.

Azon még nem gondolkodtál, hogy veszel egy átszállójegyet, kb 500 forint, azzal elmész a Nagyvárad térig, onnan meg jár a 200E busz?

Tudom, nem olyan elegáns, mint 8600 Ft-ot adni egy taxis hiénának, de egy próbát megérne.

Talán még jobb emberré is válnál tőle.

2019. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
A Keletitől ne taxizz vagy ha muszáj, akkor rendelj Bolton. Csak hiénák vannak, gyakorlatilag garantált a probléma.
2019. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

A taxi 6000 Ft-tól indul, forgalomtól függ, hol a teteje. Mindenképp rendelt taxival menj, a droszton álló hiénàk garantáltan lehúznak.


Összehasonlításképp: egy átszállójeggyel 600 Ft alatt megúszható ugyanez tömegközlekedéssel, kèt átszállással. De egy atszallasos utvonal is van, úgy 1250 Ft. Igaz, ez fejenkénti ár, míg a taxiba négyen is beférnek, ha nincs sok csomag.

2019. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi érdeke a 3. válaszadónak a taxi reklámozása, alapfokú matematika kell ahhoz, - np meg némiu tisztesség - hoy felszorozza, kb 550 forintból bárki eljut a repülőtérre. Akár négy főre is 2500 Ft ez. Ehhez képest nincs olyan taxi, amelyik gyorsabb, olcsóbb és tisztességesebb lenne.
2019. okt. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk én másik városból szoktam taxival menni a repülőtérre. Nem azért, mert olyan "elegans". Egyszerű okai vannak:

-nem fog késni. Ha hajnali 3ra rendelem, akkor 3/4 3kor már ott lesz a ház előtt, ha azt mondom, este 9re akarok a repülőtérre érni, akkor fel 9re ott lesz velem.

-a sofőr segít a csomagokkal. Nem nekem kell cipelni, beteszi a csomagtartóba, kiveszi.

-gyerekkel a tömegközlekedés remalom, pláne ha sok a csomag mellé.

Mondjuk az is igaz, hogy mi kb mindig ugyanazzal az ismerős sofőrrel utazunk, aki ha épp nem ér rá hasonlóan megbízható kollégát küld maga helyett. Való igaz, a vonat és buszjegy többszöröse az út, de nekem megeri

2019. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Már bocs, de azt fikázzuk már, aki a kérdésre válaszolt!

És főleg nem kéne lekezelni, elítélni valakit, mert taxizik!

Urambocsá’, hogy nem akar mondjuk egy 25-30 kg-os bőrönddel végigutazni a fél városon vagy épp éjjel akar menni, mikor elég ritka és nem is túl bizalomgerjesztő a Keleti környékén a tömegközlekedés.

2019. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

*Ne azt

Bocsánat

2019. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 qkker1 ***** válasza:
91%
Letöltöd a City taxi applikációt /nekem ők beváltak, elég sokat taxizok eü okokból/, van benne viteldíj-kalkulátor is, és a rendelésnél is kiírja, hogy mennyi a várható ár.
2019. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Mostanában többször taxiztam egy fix útvonalon, szintén egészségügyi okokból. Aki éppen jött, ahhoz szálltam be. Kb. 3000 Ft-os út, eddig az eltérés 100 Ft-on belül volt. Szóval elég megbízható a rendszer.

Amúgy én semmi pénzért nem szállnék fel a tömegnyomoros reptéri buszra, pláne mert két átszállás kellene, hogy elérjem. Inkább rendelek minibuszt vagy taxit. A garasoskodást pedig végképp nagyon rühellem.

2019. okt. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Én meg a 9-es válaszadó féle sznobokat rühellem.
2019. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!