Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a budapes...

Mennyire biztonságos a budapesti repülőtéren a "Holiday" parkolóban hagyni a kocsit?

Figyelt kérdés

Most vettem a kocsimat, először mennék ki a repülőtérre. Egy hetes az út, de aztán majd megyek hosszabbra is.

Tudom, hogy őrzött a parkoló, de mennyire szűk, szóval van rá reális esély, hogy meghúzzák? Esetleg be van kamerázva?



2019. szept. 6. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


Szerintem az utcán is meg húzzák a te autódat ha nem figyelsz. Ez nem repülési kérdés és amőgy sem fog senkise a te hpnszeretett autód karcaival foglalkozni.

HA meg ez nem tetszik akkor manny busszal!

2019. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Több alkalommal parkoltam a reptéren, a Holidayben is. Nekem nem volt problémám. Az autónak te fogsz helyet keresni, nyilván előnyösebb, ha nem a “kanyarban” állsz meg...
2019. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi Vecsésen hagyjuk a kocsit zárt parkolóban, sok kis vállalkozás foglalkozik ezzel, keress rá a neten. A parkolóból kisbusszal kivisznek a reptérre és a bejárat előtt tesznek le, nem kell félórát cipelni a csomagokat.

Ha otthon van jó garázsod, megfontolandó ott hagyni és taxival kimenni a reptérre.

2019. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!