Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti ha bárhol vehetnétek egy...

Ti ha bárhol vehetnétek egy lakást a világon, hol lenne az?

Figyelt kérdés

Igazából New York, vagy az USA a vízum miatt kizárva. Ahogy Ausztrália is. Ázsiát utálom, ahogy az Arab országokban se olyan jó lenne nőként egyedül...


Maradt Barcelona vagy Bécs, esetleg Párizs :)


2019. nov. 1. 11:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Életem jön, ahova a Gazdi is :DDD


De egyébként viccet félretéve, az USA-ba nem kehet csak úgy kiköltözni, ha lenne pnézed sem. Ahogy Ausztráliába is nagyon nehéz.

2019. nov. 1. 14:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Helszinki. Finnorszagban elek, mar allampolgar is vagyok, szerintem a vilag egyik legelhetobb orszaga. Mondom ezt ugy, hogy mar tul vagyok 3 masik orszagon. En itt fogok lakast venni.
2019. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%

A három felsorolt közül nyilván akkor már Barcelona, de az is lehetetlenül drága hely, a fizetések meg relatíve alacsonyak, ehhez társulnak magas ingatlanárak. Párizs rendben van, de a klímája elég rossz. Bécsbe akkor sem költöznék, ha a másik alternatíva az, hogy a szemem láttára darabolnak fel minden embert, akit valaha szerettem. A Föld legrosszabb pontja.

Ázsiát hogy lehet cakkumpakk utálni? Azért elég nagy különbségek vannak Kirgizisztán, Kína, Japán, Mianmar, Nepál, meg Malajzia között. Sokszor nagyobb, mint mondjuk Finnország és Albánia között.

Én személy szerint vennék egy lakást valami rendkívül drága városban (Hong Kong, London, New York, Oslo, Genf, stb.) Aztán kiadnám és abból járnám Ázsiát. Havi 1200 euró körüli összeg simán elég tud lenni konstant utazgatásra.

2019. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Olcsiver válasza:
Pokolhegy
2019. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!