Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ideiglenes személyi igazolvány...

Ideiglenes személyi igazolványt elfogadnak a Romániában való átkelésnél?

Figyelt kérdés

Sürgösen kellene menni de a kisfiamnak 11.11 jár le és nekünk 15-kén mennünk kellene de addig nem jön meg az új.

Ideiglenest kap de nem tudom ha azt elfogadják.

Előre is köszönöm a segitséget.



2019. nov. 2. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem, de szerintem van rá esély, hogy megjöjjön ha hétfőn gyorsan elmentek az okmányirodába.
2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne postázást, hanem okmányirodai átvételt kérjetek, az gyorsabb.
2019. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte napra pontosan egy éve csináltatam, 6 nap alatt kaptam meg az új személyit úgy, hogy közben volt akkor is egy nov1. és egy áthelyezett munkanap+2 hétvége. Okmányirodai átvétellel.

Ha hétőn elmentek megigényelni simán meg fog jönni!

2019. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok.

Köszönöm a válaszokat.

2019. nov. 2. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogadják el az ideiglenest.

Mikor csináltattátok az újat? Nekem 11 nap alatt megjött mikor csináltattam és még arra is azt mondták, hogy csúcsidőszak van, hamarabb szokott készen lenni.

Ha bemész az Okmányirodába, tudnak adni információt, hogy nagyjából mikorra lesz kész, milyen állapotban van éppen. Azt is tudni kell, hogy heti 2 nap végzik a kártyák szállítását (legalábbis vidéken), és egy nap egy bizonyos mennyiségű kártya készítését végzik. Ez azt jelenti, hogy lehet aki ugyanazon a napon nyújtotta be a kérelmét, lehet napokkal hamarabb megkapja a kártyáját, mert hamarabb kerül sorra, és ez teljesen véletlenszerű. Ha kifogsz egy kedves ügyintézőt, talán segít megsürgetni a dolgot.

2019. nov. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!