Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a megoldá...

Szerintetek mi lenne a megoldás? (Németország vagy Ausztrália? )

Figyelt kérdés

Gondolkozom hogy hova kéne kiköltöznöm majd pár év múlva és nálam a két nyerő Ausztrália és Németország. Ausztráliába már laktam pár évet és nagyon szép jól meg lehet élni, és az emberek állati jófejek.

Németországgal kapcsolatban meg igazából nincs sok tapasztalatom, de nagyon tetszik a nyelv meg maga az ország is, az emberekről nem tudok semmit, hogy jó fejek e vagy nem. Nem tudom mit csinálhatnék mert nagyon szeretnék mindkét helyen élni :D de tudom hogy hülyeség.


2010. júl. 18. 15:51
 1/3 anonim válasza:
Hát ha én lennék a Te helyedben és gond nélkül letelepedhetnék Ausztráliában, akkor én azt választanám. Egy percig sem gondolkodnék rajta. A vén Európa eresztékei recsegnek-ropognak. Ausztrália ehhez képest társadalmi-gazdasági-politikai szempontból egy stabil állam. Ráadásul gyönyörű és jó klíma is. Mi kell még?
2010. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De még várom a többi véleményt

2010. júl. 19. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem dettó. Ausztrália vezetö helyen van a jövedelmeket tekinte, és szép ország. Kicsit el van viszont szigetelve, ha látogatni szeretnél családdal, az egy vgyon.

Európában is magas a színvonal.

2010. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!