Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ki külföldre...

Hogyan juthatnék ki külföldre a nyárra (nem nyaralás)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék külföldre menni a nyáron, a lehető leghosszabb időre. Egyetemre járok, emiatt fontos, hogy ne ütközzön semmivel sem (vizsgaidőszak, évkezdés). Akár ösztönöndíj, akár nyári egyetem, akár tanfolyam, akár munka, akár önkéntesség. Hol találhatok hasonló lehetőségeket?
2019. dec. 7. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz csinálni külfölödn, illetve milyen országot értesz külföld alatt????
2019. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Romania is külföld, meg Brazilía is.

Amúgy nyilván beszélsz nyelvet, és ha egyetemre jársz, akkor minimum annyi eszed van, hogy az általad beszelt idegen nyelven az általad preferált országgal kombinálva beírd a a Google-ba hogy "önkéntes munka 2020 nyár x orszag"

2019. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
American camp?
2019. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Angolul beszélek felsőfokon, kínaiul középfokon és németből van egy középfokú nyelvvizsgám ( de a németet inkább értem, mint beszélem). Nyilván úgy a legcélszerűbb, ha olyan országba megy az ember, aminek a nyelvét beszéli is, de számomra ez nem szempont, ha így is (pl. angollal) találok valami lehetőséget.

A táborozós munkáknál az időtartam a problémás. Ugyan a Campleaders-t próbáltam tavaly, de esélyem sincsen rá... június végéig vizsgáztam, szeptember első hetén kezdtem és ez valószínűleg most is így lesz majd. Tehát sajnos nincsen üres 3 hónapom.

2019. dec. 7. 13:01
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyan 13 hetet dolgoztam táborban, de utána egy hostelben találkoztam magyarokkal, akik csak 9 hetet. Szóval ez nem lehetetlen.
2019. dec. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Workaway.org
2019. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
wwoof, workaway - annyi időre mész amennyiben megegyeztek, sokféle lehetőség, nincsenek hivatalos kötöttségek
2019. dec. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!