Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meg éri dubaibol arany ékszert...

Meg éri dubaibol arany ékszert hozni?

Figyelt kérdés

Hamarosan dubaiba megyek pár napra. Az uticelok kozt van a gold souq is.. Arra gondoltam hogy hoznek be par ékszert. Nem sokat, csak pár arany láncot. Egyáltalán mennyit lehet be hozni magyarországra? És meg érné? Milyen árba megy grammja ott?

Kérem csak olyan irjon aki tudja mit beszél. És konkrét válaszokat várok. Nem meg gazdagodni akarok, csupan szeretem az ékszereket és ha el akarok adni 2-3at akkor azért ne bukó legyen..



2019. dec. 26. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Az leesik, hogy Dubaj az egyik legdrágább hely? Főleg mert a turizmusra épül?? Otthon olcsóbban veszel aranyékszereket mint Dubajban. Tapasztalatból mondom.
2019. dec. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a matematikával is olyan hadilábon állsz, mint az igekötős igékkel, őszintén megértem a kérdésedet.
2019. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!