Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor lesz már végre Kiskunfél...

Mikor lesz már végre Kiskunfélegyházan helyijaratos busz?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít hogy nincs. Régen volt de annak már vagy 7 éve. Autónk nincs ezert mindenhova biciklivel járok vagy gyalog. Nos ezzel az a probléma, hogy télen odafagyok a biciklihez. Gyalog meg 1 óra lenne vagy több. Rossz látni hogy a 70 éves nénik is odafagynak télen a biciklihez. Mert ugye itt mindenki biciklivel jár. Mondtam anyamnak hogy ez igy milyen szar. Erre ő annyit mondott hogy minden normális embernek van biciklire. Csak engem idegesít ez? Vagy más felegyhazi lakos nincs ezzel így? 17/l

2019. dec. 31. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Most is van, még ha nem túl acélos is a kínálat:

[link]

2019. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt már néztem. Ez 2012es azóta nen is jár. Ez van a kirakva a Szent János téren is
2019. dec. 31. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egészen biztosan utaztam ezzel a vasútállomástol a Petőfi lakótelepig 3-4 évvel ezelőtt.
2020. jan. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A távolsági buszok nem állnak meg több helyen a városon belül? Kőszegen a vasútállomás-belváros vonalon elég jól lehet használni a szombathelyi távolsági buszt, pedig kisebb város, mint Félegyháza.
2020. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van busz.

Csak olyan mint Kecskeméten. Szar a menetrend.

Minden reggel(ma is) a Szent István téren szállok fel a céges buszra és akkor szokott jönni menni.

Helyijárat feliratal.

2020. jan. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
*Szent János
2020. jan. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!