Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Két hetes ingyenes külföldi...

Két hetes ingyenes külföldi nyelvtanfolyam 2019-2020?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy esetleg van itt olyan akinek bármikor is lehetősége volt egy külföldi cserediák programban vagy egy külföldi iskolás utazáson részt venni? Ez a két hetes ingyenes külföldi nyelvtanulás miatt kérdezem. Hétfőig kell rá jelentkezni, de nem tudom, hogy menjek e. Két hét! A ti szüleitek mit szóltak hozzá? Én nagyon félek itt hagyni a családomat és a páromat is. Ráadásul repülővel mennénk és én rettegek repülőre ülni. Ellenben ez egy óriási lehetőség lenne és még sem merek rábólintani. Nektek mi a véleményetek?
2020. jan. 9. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki ne hagyd! Olyan tapasztalatot szerezhetsz ingyen, amit máshogy nem.

A család kibírja nélküled két hétig.

2020. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mitől félsz... Nálunk a családban két fiatal is érintett, alig várják.

Fejleszd a hozzáállásodat, így nem fogsz boldogulni az életben. Nem tudom, a szüleid mikkel tömik a fejedet, de fiatalon bátran bele kell vágni az új dolgokba. Később bánni fogod azokat, amiket kihagytál lehetőségeket.

2020. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szüleim ugyanezt mondják! Szerintük is óriási lehetőség. Sajnos én nem akarom őket itt hagyni :(
2020. jan. 9. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te figyelj, egész életedben a szüleid nyakán akarsz lógni? Lassan felnőtt vagy!
2020. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezek a külföldi dolgok nagyon nagy bulik! Voltam mar Belgiumban is csereprogramon, megyek modt nyáron erre a kéthetesre maltara, ne hagyd ki, nagyon jo lesz! Maltara direkt ugy megyek h szulinapom is ott legyen! Nagyon nagy élmények ezek
2020. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2 nagyobbik gyerekem 7.osztály végén, a nyári szünetben voltak Angliában. Illetve az egyik gyerek csak Angliában, mert repülővel mentek, a másik gyerek busszal ment és így voltak Párizsban, Brüsszelben is. Nagy élmény volt nekik. Családoknál éltek és tanultak egy kis önállóságot is, nekünk szülőknek ugyan eléggé zsebbenyúlós volt, de megérte.

Nem tudom, hogy teljesen dugába dőlt-e ez a mostani 2 hetes program, vagy csak ideiglenesen, de ha lesz lehetőséged rá, mindenképp menj el, megéri!

2020. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!