Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van az iskolasooknak ez a ket...

Van az iskolasooknak ez a ket hetes nyelvtanulos program ti hogy dontenetek mennet e?

Figyelt kérdés
Vannak akkor ilyen napok amire a barataimmal megyunk mindig es szorakozunk bulizunk este egyszer ez ket nap meg hat ket het az sok hianyozna midnneki de mennek is mert szep helyre megyunk es nemtudom mi legyen

2020. jan. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez aztán nagy dilemma. 🙄 Ha neked fontosabb a buli, akkor így jártál.
2020. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
magyarul tanulnál ebben a táborban? mert az rád férne
2020. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan vannak bizonyítékaim arról, hogy középső csoportos óvodásként jobban fogalmaztam nálad írásban.
2020. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen mennék (és megyek is :D) a helyedben. Szerintem ez egy életreszóló élmény és az angolod/németed is rengeteget javulna. Csak gondolj bele, a többiek a suliban mesélnék, hogy milyen jó volt, te meg egy nagy lehetőséget kihagytál, eléggé bánnád.

Amúgy ott is tudsz bulizni :D

2020. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem semmi!

Még nem is jártál külföldön, de már töröd a magyart...

2020. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!