Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti idegesek vagyok ha rossz...

Ti idegesek vagyok ha rossz idő van amikor nyaraltok?

Figyelt kérdés
Olyankor mit csináltok? (pl szakadó esőben)

2019. júl. 25. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Írországban élek, úgyhogy már hozzászoktam, hogy a rossz idő nem kifogás. Nyilván nem ideális, de nem is meghatározó, a szakadó eső ellen például egész jól lehet védekezni. A szél rosszabb. :D
2019. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mivel legutóbb 3 éve jutottunk el nyaralni, és most is ennyi szabi jutott össz.

Mi csak a balcsin voltunk, szóval kerestünk egy gyógyfürdőt a környéken, elmentünk hajókázni, kevésbé esős napon kirándulni... szóval volt program, de azért csalódott és mérges vagyok, hogy csak ennyi jutott. Persze, mióta hazajöttünk, kánikula és melegrekord......

2019. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én nem, mondjuk én a városnézős nyaraló vagyok, nem a strandolós. Nem vagyok egy aktív ember, úgyhogy én esős napon megelékszem azzal is, hogy becsücsülünk valahová inni-enni. Tudom, otthon is lehet bárhol, de hát istenem, egy megyével arrébb még is más a levegő. :P Meg a kilátás.


Mondjuk én nem zavartatom magam, vihar ideje alatt nyilván mem megyek semerre, de egy kis esőben szívesen elsétálgatok, persze megfelelő öltözékben.


Külföldi nyaralásnál már nem szoktam ilyen pozitívan hozzá állni a dologhoz. :D Csak hát hiába írok a NASA-nak, hogy ne legyen xy ország, xy városaban eső ettől-addig, le se füttyentenek. Nem is értem :(

2019. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Én kajakoztam 3 napig szakadó esőben. Nagyon békés volt. Egy tömegközlekedés felhúz, mint a nyári eső nyugtatóan hat rám.


Nem vagyunk egyformák.


De valószínű vannak benti programok is.

Kiállítás, rendezvények, pince látogatás, barlangászás, fedett stadionokban akár sport események. Párizsban a Quai Branley úgyis egész napos program.

Gótikus és neogótikus épületeken a vízköpők nagyon látványosak, ha van elég eső.

2019. júl. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Tavasszal voltam Sziciliában, végig esett az eső. Nem igazán érdekelt a dolog. Felvettem egy esőkabátot és ugyanúgy jöttem-mentem, persza a túrázások helyett inkább a helyi nevezetességeket meg éttermeket látogattam, ott az is elég izgalmas program. De próbálom így kiválasztani a célpontokat ahol van is valami nem csak egy szálloda valami lepattant üdülő övezetben.
2019. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Mivel Angliában élek, és az eső minden fajtáját megtapasztaltam már, engem nagyon letud hangolni ha nyaraláskor is esik. De esőben is tudok programokat szervezni. Ilyenkor ismerkedem az adott ország kúltúrájával. Helyi templomokat, múzeumokat, látványosságokat nézzük meg. Tavaly elkeserített nagyon, mert Krabin nyaraltunk, és minden nap szakadt az eső. ( pedig direkt télen mentünk amikor ott nincs monszum)
2019. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"mit csináltok? (pl szakadó esőben)"


Olyankor nem a kutyát viszem ki sétáltatni,

hanem az aranyhalakat.

:)

2019. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!