Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Rolitúráról?

Mi a véleményetek a Rolitúráról?

Figyelt kérdés
Montenegróba szeretnénk utazni, nagyon szimpatikusak a Rolitúra utai. Érdekelne, hogy milyen a szállás, az utazás, a szervezés.

2020. febr. 2. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Gagyi, fapados. :) Nem ertem, minek turavezetes ilyen helyre, nem tudtok terkepet hasznalni, szallast foglalni??
2020. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Voltunk velük néhányszor.

Mivel kimondottan profi csapat ezért igen sűrű programot csinálnak minden napra úgy, hogy bőven jut idő a szórakozásra is.

A szállások mindig -a fiataloknak való- olcsóbb kategória, hogy alacsonyan tudják tartani az áraikat.

2020. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó a programkínálatuk és az évek alatt a kategóriájukban profik lettek.

Sokan szeretnek úgy utazni, h. valaki megtervezi helyettük az utat és ezt viszonylag alacsony áron.

2020. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mit jelent az, hogy "fiataloknak való" a szállás? Csak az ár miatt? Jó a szállás?
2020. febr. 3. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Fiataloknak való:

Többnyire kempingekben lévő 4-6 személyes faházak.

De az olcsóbb buszos utakon néha szálloda is van.


Sajnos idén már erős drágulás volt náluk is, ezért már nem utazunk velük.

(Gondolom, hogy rájöttek, hogy van pénzük a fiataloknak is bőven, minek törekedjenek az olcsóságra?!)


De miért nem keresel rá az adott útra, ott minden le van írva.

2020. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Isztambulban és Rómában velük voltam először, most már magamnak szervezem ugyan az útjaimat, de elégedett voltam velük.

Hasonló fapados, de profi utazásokat szervez még a Qalandar, őket is szeretem.

2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül mentél velük Montenegroba?
2022. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, mást választottunk.
2022. jún. 14. 01:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Valaki tud mesélni a montenegrói útról?
2022. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk a rolisokkal Montenegróban. Tök jó a szállás (panorámás apartman), nagyon jó fakultatív programokkal. Csak ajánlani tudom.
2023. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!