Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi lenne az ideális?

Mi lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tervezgetném a nyaralást, de egyszerűen nem tudom merre menjek. A lényeg az lenne, hogy lehessen búvárkodni (nyilván szép korallzátony, állatvilág) gyönyörű türkizfoltos vizet álmodtam meg, de nem csak a strandolás hanem az aktív pihenés is cél, tehát előny ha lehet kirándulni az adott helyen. Mostantól szeretnék elkezdeni sűrűn utazni, szóval bár olvasok cikkeket, nézek képeket még nincs annyi információm helyekről, ha valamit tudnátok ajánlani azt megköszönném. Egyelőre nem Francia Polinézia árakban gondolkodom (de az is tervben van)😄 köszi!
2020. febr. 10. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Mikor mennél, mennyi időre és mennyi pénzed van rá?

Ha pl. csak augusztusban tudsz menni, akkor az nagymértékben megdobja a költségeket, mert főszezon.

2020. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát június elejétől augusztus végéig mennék el nyaralni de inkább már júniusban. 2 fő lenne összesen szóval fejenként max félmillió
2020. febr. 10. 15:23
 3/10 anonim ***** válasza:

De mennyi időre szeretnétek menni?

Jól értem, 2-3 hónapra? Mert akkor szerintem kevés lesz az a félmillió.

Az Adrián vannak szép helyek búvárkodásra, de biztos jönnek majd mások is, akik pontosabbat tudnak ajánlani.

2020. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből elég necces egy ilyen nyaralást kihozni. Valamiről mindenképpen le kell mondani.
2020. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem 2-3 hónapnyi út. 1-2 hetes. Azt írtam hogy minimum júniusban, maximum augusztusban mennénk.
2020. febr. 10. 18:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg félreérthetően fogalmaztam!:)
2020. febr. 10. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A vörös tengernel gyonyoru korallok vannak erdemes lehet arra nezelodni. Jordania meg pl tele van latnivaloval, szoval akar ugy is meg lehet csinalni, hogy jordania , a vegen pedig le Aqaba-ba egy kicsit buvarkodni/snorkelezni. Ez csak egy otlet volt a sok kozul remelem segitett valamit :)

2020. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ideális az lenne, ha beiratkoznál valamelyik középfokú képzésre. Lehet szakmunkásképző, is, de az a heti 1 - nem átszunyókált - humán óra hihetetlen módon fejlesztené a készségeidet. Tanulhatnál pl földrajzot is közben, meg némi olvasási készséget.

Ezek jót fognak tenni a választásban, hidd el.

2020. febr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, örülök, hogy te olyan tökéletes vagy, hogy egyszer sem fogalmazol meg valamit rosszul/ félreérthetően, csak mert esetleg fáradt vagy. Semmi baj, nyugodtan éld csak ki magad, remélem egyszer jobban leszel!:D

Amúgy humán tantárgyakból voltam a legjobb, lehet ha összemérnénk a tudásunkat sírva szaladnál el inkább, szégyenedben. Vagy az zavar ennyire hogy megtehetem, hogy jó helyekre utazzak el?:( tanulj te egy kicsit és akkor majd kereshetsz annyit mint én, és te is megtudod tenni!

Akik kedves és hasznos válaszokat írtak/írnak, azokkal én is kedves leszek, de veled sajnos most nem megy.

2020. febr. 29. 14:00
 10/10 A kérdező kommentje:
7-es köszi, én is elgondolkodtam rajta.:) ment a zöld kéz
2020. febr. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!