Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen lenne az ideális állás...

Milyen lenne az ideális állás nekem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek nyelveket és törit tanulni valamint a magyar irodalom is erősségem.Igazából legszívesebben egyiptológusnak tanulnék de szeretnék még pár mentőötletet,de sajnos nem tudom milyen állásokba lehet:idegennyelveket használni valamint a törit is hasznosítani.Nagyon nagyon szeretnék utazni :)!!Imádom Egyiptomot illetve az egzotikus helyeket.Szeretnék külföldön élni és persze a fizetés is fontos lenne de első sorban szeretném ,ha olyan állásban érnék el magas célokat amit szívesen csinálok.Lehet h. furán hangzik de például az idegenlégió is nagyon jó lehet szerintem..vagy pl: a katonák külföldön.....elég fiús vagyok lány létemre és nagyon szívesen csinálnék olyat amivel akár embereknek vagy közösségeknek segítek :) De a lényeg h. szeretném ha írnátok olyan állásokat,amelyek illenek a leírásomra. Előre is köszi :))))

2013. jún. 28. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már szeretsz tanulni nyelveket meg human tárgyakat és jól is megy akkor már ne olyan maromságokra pazarold az életed mint a légió ahova leginkább IQ light emberek vagy bűnőzők mennek. Én a helyedben régésznek mennék és az első adandó alkalommal, már az egyetemi évek alatt kimennék külföldre pl gyakorlatra, kapcsolatokat szerezni. Majd az egyetem után végleg ki. Egyébként a leírás még az idegenvezetőre is illik. De pl lehetnél kulturális antropológus, bár nehéz lenne állást találni.
2013. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nemzetkozi kereskedelem?

diplomacia...

2014. dec. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!