Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes most...

Mennyire veszélyes most Londonba menni?

Figyelt kérdés
a koronavírus miatt kérdezem hogy veszályes e, illetve a reptéren ajánlatok maszkot viselni?

2020. febr. 14. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem veszélyes, ne aggódj!
2020. febr. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
nem a koronavirus a veszelyes ott hanem a keselesek, rablasok
2020. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Influenza járvány van most Angliában, (én is elkaptam) ami veszélyesebb mint a koronavírus. Itt kint nem is pánikolnak annyora mint otthon.

2 hete jöttem vissza Magyarországról Angliába ( kint élek) volt aki hordott maszkot, de sokan nem. Én sem, mert nem érreztem, hogy aggódnom kéne.

2020. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
2.-nál a pont, inkább a késes színesek miatt foss.
2020. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz dolog olyanoknak őszinte tanácsot adni, akik híradóból ismerik csak a világot.

Max azt tudom mondani, amit Jézus is mondott, kelj fel és járj. Aztán dobd ki a tévédet a francba.

2020. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

#3, Azért hülyeségeket sem kellene terjeszteni.


Az influenza halálozási rátája 0.1% és nem okoz általában súlyos tüdőgyulladást. Kórházi kezelést sem igényel nagyrészt.


A nCov ismert halálozási rátája 2%, és az emberek kb 30%-ánál komoly tüdőgyulladást okoz, és 10% kb intenzív ellátásra szorul. (Intenzív osztály). Nem lehet otthon kiheverni ezesetben.


Ez a járvány szopás, főleg ha leterheli a kórházakat.


Amit tehetsz a reptereket hordj N95 maszkot (már ha lehet kapni még). És moss kezet 20 másodpercig forróvízben.

2020. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:51

Okoska, ki terjeszt hülyleséget??

Csak azt írtam, hogy itt kint Angliában most inflóenza járvány van ami miatt sokan vannak az orvosi rendelőben. Nem azt, hogy abban halnak meg!! Azt írtam, hogy itt kint nem nagyon aggódnak a koronavírus miatt, mert nem foglalkoznak vele az emberek mint otthon. Nyilván mert nem megy annyira a kamu hírek mint otthon. Értelmezd már mit írok, és utána írj baromságokat..

2020. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat
2020. febr. 15. 18:50
 10/11 A kérdező kommentje:
március elején utazunk remélem addig nem lesz rosszabb ott a helyzet
2020. febr. 15. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!