Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kedvenc nyaralasod merre...

Kedvenc nyaralasod merre volt? Miert mennel ujra vissza oda?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kutaiszi és környéke

Imádom Grúziát, imádni való, teljesen más már mint Európa, nagyon kedvesek az emberek, gyönyörű vidékek vannak, jó levegő. Oda bármikor visszamennék.

Ez ugrik be elsőnek.


De Nápoly-Capri is, de az inkább azért mert nászút volt, és olyan jó emlék az egész, a kék tenger, a szép kis kanyargós utcák, az olaszos hangulat. Magától a várostól nem dobtam nagy hátast.


Ahol még nagyon nagyon jól éreztük magunk az Bosznia, Szarajevó főleg. Annyi jó kaját mint ott ettünk még sehol :D

2020. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Szlovénia nagyon tetszett, kimaradtak dolgok, amit még megnéznék. Volt egy szakasz, ami nem volt betervezve az autós programba. Soha nem futnék neki magamtól, mert veszélyes szerpentin út, keskeny, és csak sóderes. Élveztem, de kicsit féltem is.

Korzikára is elmennék még gyszer. Bejárhattam sok helyet biciklivel, de az ott nem jó. Ha módom lenne rá, kocsival mennék.

2020. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Thaiföld Kho Samui sziget. Imádtam mindent benne. Idén megyek harmadjára vissza. Pedig mindig megfogadom, hogy most más lesz az úticél, de a végén mégis odamegyek.
2020. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Vietnám. Európában Szarajevó. De Mianmar is csodálatos ország.
2020. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
USA. Teljesen más, mint bármelyik európai ország. Stílusban, épületekben, autókban, emberekben. Nekem tetszett. Ázsiában még nem jártam, de az is érdekes lehet, az is totál másnak néz ki, mint Európa, kíváncsi is vagyok.
2020. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
@5 A legtöbb ázsiai ország és a legtöbb európai ország között sokkal nagyobb a különbség, mint az USA és Európa között. Ázsiához képest majdnem ugyanolyanok.
2020. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ausztrália. Kedves emberek, szép környezet és imádom az óceánt.
2020. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!