Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc néped?...

Melyik a kedvenc néped? Melyikkel volt a legjobb és a legrosszabb tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 22:31
 1/9 anonim válasza:
40%
Pakisztan. Volt egy pakisztani haverom a facebookon, tisztelettudo es erdeklodo volt. Mindent elmondott a kulturajukrol es a vallasukrol (muszlim) jobban el beszelgettem vele mint egy magyarul beszelo akarkivel. A legrosszabb tapasztalatom eddig a szlovakokkal volt, utaljak a magyarokat. A hollandokkal pedig annyi gond volt hogy nyilvanosan szivtak a jointot. Ekkor meg 9 eves voltames beszedultem a fustjetol :/ es elegge iszakosak, es tiszta sebes kiuteses a labaik.
2019. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs ilyen. Csak olyan van, ahol jól és jobban éreztem magam. Azért mentem oda. A legrosszabb tapasztalatom az volt, mikor egy izlandi ifjúsági házban bejött egy bunkó magyar család és elkezdtek ordenáré hangon kiabálni, mindent lefitymáltak. Megkérdeztem tőlük, akkor minek jöttek ide, erre szemét idegenmajmolónak neveztek. Örültem, hogy nem kell közösséget vállalnom velük. Nem legjobb, de aranyos volt, mikor egy perui isten háta mögötti helyen egy kb. 20 személyes buszban utaztunk úgy ötvenen, és egy nálam 20 évvel idősebb asszony át akarta adni a helyét - egy külföldinek.
2019. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Kedvenceim egyértelműen a vietnámiak, náluk kedvesebb, segítőkészebb emberekkel sosem hordott még össze a szél.


A teljes ellenpólus a marokkóiak, rengeteg rasszista, lehúzáson kívül semmihez nem értő ember, aki kimondottan utálja az országába érkezőket, de azért belőlük akar megélni.

2019. aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a legrosszabb tapasztalatom eddig a románokkal volt. Volt egy román kollégám, aki egyszer fennhangon lenácizott csak úgy a semmiből. Köpni-nyelni nem tudtam. De találkoztam már olyan román lánnyal, akit nagyon kedveltem, de összességében nem ez a jellemző.

Legjobb tapasztalatom talán, kicsit meglepő módon az amerikaiakkal van. Együtt dolgozok párral, és velem mindig mindegyik kedves, érdeklődő, vicces és tisztelettudó volt eddig. De nem munkahelyi keretek között nem tudom milyenek.

Amúgy próbálok nem általánosítani, mindenhol van ilyen is, olyan is.

2019. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon sokat utazok és azt tapasztalom mindig, hogy az olaszok a legkedvesebbek.

Japánoknál az nem tetszik, hogy a férfi előre megy, nem adja át a helyét a nőnek.

A többieknél nehéz általánosítani, az északi népeknél is van jó, meg rossz tapasztalatom.

2019. aug. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legjobb: grúzok , egy kb 70 éves néni hajnal 5kor magától jött oda hozzánk az utcán mikor eltévedtünk, igaz nem beszélünk oroszul sem ő meg angolul nen beszélt, de érezte mi a gond és hívott egy taxit nekünk a telójáról.. És a hasonló esetek mindenhol mindenkire igazak voltak. Nagyon tisztességesek.


Legroszabb: angolok, inkább nem kommentálom. De a németeket és a franciákat is ki nem állhatom.

2019. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 30. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mexikóiak.
2019. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: lemaradt a többi.

A legjobb tapasztalat a mexikóiak, legrosszabb a cigányok/romák és kínaiak.

2019. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!