Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Esélytelenek nyugalmával...

Esélytelenek nyugalmával kérdem van köztetek olyan aki jelenleg Tenerifén van?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg közeli rokona ott él?
2020. márc. 3. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelen.
2020. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap jöttem haza onnan, egy jó barátnőm pedig kinn él. Miért?
2020. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, rokonom van ott, s még kb. egy hónapig szándékozik ott maradni az ott élő lányánál.
2020. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert jövőhéten készülünk oda nyaralni, és szeretném tudni minél reálisabban hogy ott mi a helyzet korona vírus terén? Tudom hogy néhányan karanténban vannak egy szállodában, az üdülőrészén. Egyéb info? Hangulat milyen?
2020. márc. 3. 21:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan a hangulat, mint bármikor máskor. Nincs koronavírus pánik, az adott hotelen kívül máshol nem volt megbetegedés. A szokásosnál jóval erősebb szaharai homokviharok (calima) és az erős szelek miatt sokkal többen aggódnak, az tényleg elég durva volt a múlt héten.
2020. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pánik, nincs semmi gáz. De bármikor bekeveredhet egy szállodába egy fertőzött, szóval én nem mennék szállodába ha csak nem fér bele az ha pl az utolsó napon karantén alá helyezik két hétre a helyet. Meg nem erőltetném a nyugati partot, amúgy is egy érdektelen üdülőputri, Tenerife többi része jóval izgalmasabb és kevésbé zsúfolt.
2020. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szállodába fogunk megszálni. Köszi a válaszokat megnyugtattatok
2020. márc. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!