Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Angliából, ha hazarepülök...

Angliából, ha hazarepülök Debrecenbe, akkor karanténba kell menni vagy csak ellenőriznek es ha nincs gond mehetek tovább? Csak azok írjanak aki mar megtette ezt az utat az elmúlt 1 hónapban.

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm tesója most jött haza. Nem zárták el
2020. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es nem mondtak neki semmit, volt az ellenőrzés es mehetett tovább? Csak mert 2 het mulva esedékes hogy hazautazom es nem nagyon tudom mi zajlik otthon
2020. márc. 14. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a tiltásod ellenére válaszolok:

Csak azoknak kell karanténba menni, akik gócpontokból jönnek haza. Egy rövid kikérdezés alapján dönthetnek a többi utasról, aminek az a lényege, hogy érintkezhetett-e olyan személyekkel, akik fertőzöttek lehettek. Ha igen, akkor karantén, ha nem, akkor mehet szabadon haza.

Az elmúlt egy hónapnak nincs szerepe, mert óráról órára változik szinte minden szabályozás.

2020. márc. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vissza is tudok jonni? Hallottam hogy Anglia le akarja zárni az országot, igy nem biztos hogy vissza tudok jonni. Hallottatok erről?
2020. márc. 16. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem etikai kötelesség a karantén.
2020. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!