Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Most a kijárási tilalomra...

Most a kijárási tilalomra tekintetttel, lehet bajom abból hogy a barátnőm elé kimegyek aki délutános? Vagy nem kell ezen izgzljak?

Figyelt kérdés

Máskor Mindig van fuvara de most azok a kollégák kik tudnák vinni szabin vannak.


2 busszal kell mennem este 22:30 kor végez .


2020. ápr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kijárási tilalom.
2020. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor ki lehet menni akár köz térre is? nincs büntetés meg stb?


Híradót rég néztem xd

2020. ápr. 24. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Nincs kijárási TILALOM, de van kijárási KORLÁTOZÁS.

Tehát csak nagyon indokolt esetben hagyhatod el a lakást. Ha hivatalos közeg megállít és érdeklődik, miért vagy kint, mondd el az okát. Kioktatnak (figyelmeztetnek) és alighanem engednek tovább, mert megértik.

2020. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát....este fél 11-kor? Nagyon lényeges, hogy melyik település, és melyik nap, ugyanis a hétvégékre több városban is bevezetett a polgármester éjjeli kijárási tilalmat (csak a munkába menők-jövők közlekedhetnek), és az szerintem nem tartozik a nyomós indokok közé, hogy várakozni mész a buszmegállóba, mert a "barátnődet várod".

Inkább ő menjen el hozzátok, ha találkozni akarsz vele.

2020. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már elmentem érte. Jól tettem hogy ki buszoztam elé , Nagyon durva szipus emberek voltak a buszmegállókba
2020. ápr. 25. 11:18
 6/6 anonim válasza:
Nagyon helyes. Én faluban szoktam sétálni az erdő szélen, (kutyával) soha egy lélekkel nem találkozok, érdekes lenne ha így kapnám el vagy esetleg adnám tovább a betegséget
2020. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!