Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A kishatároknál os adnak...

A kishatároknál os adnak piros karanténos papírt?

Figyelt kérdés
Ha haza jövök hollandiából Kőszegen átlépem a határt ott is adnak piros papírt vagy ugyan úgy csak áthajtok mint eddig? 1hét múlva mennem kellene vissza dolgozni. Nem tudok 2 hétig karanténba lenni.

2020. máj. 1. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Morzsikám, ugye megvan a karantén célja, hogy te ne hordozd oda-vissza a vírust csak azért mert neked úgy szottyan kedved!?


Mindig is megvetéssem éltem azon parasztok iránt, akik csak akkor tartják be a törvényt, ha rákényszerítik őket, illetve akik képtelenek egy alapvető kérdést is legalább két súlyos helyesírási hiba nélkül írni. Nézd csak meg...

2020. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Majd ha lesz vírus akkor otthon maradok! De míg csak az embereket hülyítik ilyen baromsággal addig nem!
2020. máj. 1. 13:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem úgy szottyan kedvem járkálni. Hanem dolgozok hogy ne haljon éhen a családom! Más is ingázik az nem baj?
2020. máj. 1. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hollandoiabol, akkor mondhatok kulfoldi adatot. En angliaban elek, es dolgozom mint temetesszervezo. A hutok 120%on uzemelnek, annyi a halott. Ennyi temetesunk 2-3 het alatt szokott lenni, mint most 1 het alatt van. Es ne mondd nekem, h mert ez anglia, mert te meg hollandiaban vagy. Menj haza nyugodtan, 1 het mulva probalj meg visszamenni hollandiaba es kivanom, h a rendorseg tartson egy rutin ellenorzest nalad, nem leszel otthon es kapsz tobb 100 ezres buntetest.

Kepzeld, nekem is most lett volna esedekes hazamenni. A SAJET ESKOVOMRE nem megyek haza, mert nem kockaztatok.

2020. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy fél Magyarország Hollandiában él-e, és azért van ennyi kérdés, vagy ezt a napi 800 darab holland kérdést egy bolond teszi ki? Tegnap is volt ilyen, meg tegnapelőtt is, meg azelőtt is.
2020. máj. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kis barátom, szerencsére senki sem kíváncsi a véleményedre. Tégy kedvedre. a hatóságok is ezt teszik.
2020. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Adnak és aktívan ellenőrzik, hogy otthon vagy-e. Elég egyértelmű , hogy nincs értelme most egy ilyen utazásnak.
2020. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ez nem vicc! A minap beszéltem itthon egy emberrel, aki szentül meg volt róla győződve, hogy az egész koronavírus-pánikot a zOrbán találta ki, hogy kiépíthesse a diktatúrát. Hát mondom neki, az elmúlt két hétben voltam Londonban, Párizsban, Amszterdamban, Hannoverben, Stockholmban és Prágában, mindenhol minden zárva van, szigorú határellenőrzés szinte mindenhol (a hollandoknál pont nincs), a szlovák határőr leordította a fejem, hogy miért nem viselem a maszkot, ha vele beszélek. A holland autópályáknál csak a benzinkút van nyitva, az összes kiszolgáló létesítményt bezárták (étterem, zuhanyzó) a járványra hivatkozva. Erre azt mondja, ő akkor sem hiszi el...
2020. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!